Jump to content

Merttt.Aliii

Members
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Converted

 • Admin Teşekkürü
  No

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Merttt.Aliii

  Aylardır Yemeyen Leopard Gecko

  İnanın cinsiyetlerini bende bilmiyorum, bir tanesini veterinere göstermiştim dişi demişti, boyutlarına bakılırsa ikiside dişi gibi.
 2. Merttt.Aliii

  Aylardır Yemeyen Leopard Gecko

  Önerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim, yakın zamanda strafordan arka plan yapmayı planlıyorum yanlarada o tarz bir fon yapıp birbirlerini görmelerini engelleyebilirim.
 3. Merttt.Aliii

  Aylardır Yemeyen Leopard Gecko

  Aslında morioların başını kopartarak veriyorum, bir de sıvısını ağzına sürerek yedirmeyi deneyeceğim, umarım yemeye başlarlar. Teşekkür ederim.
 4. Herkese merhaba, birisi yaklaşık 2.5 birisi yaklaşık 2 yaşında iki tane leopard gecko sahibiyim. Neredeyse son 4 aydır hiçbir şey yemiyorlar, gördüğüm kadarıyla bu dört aylık süreçte ikiside iki kere deri değiştirdi fakat yem hala yemiyorlar. Genel olarak olarak dubia, morio kurdu ve un kurdu kullanıyorum. Ayrı teraryumlarda fakat yan yana besliyorum herhalde birbirlerini görüp strese girme durumları olmuyordur. Haricinde ikisinde de birisi alttan ısıtmalı birisi oda sıcaklığında iki mağara var, nem mağarası ve d3'süz kalsiyum da mevcut, yem yememelerinin nedeni ne olabilir acaba?
 5. Merttt.Aliii

  Ey Reptula Forum Ahalisi!

  Herkese merhabalar, İzmir'deyim, 19 yaşındayım, üniversite öğrencisiyim, aslında uzun süredir foruma üyeyim ama bu güne kadar neredeyse hiç aktif olmadım. Aktif olarak 2 adet leopard gecko ve 7 adet melek balığı besliyorum.
 6. Merttt.Aliii

  Herkese Merhaba

  Belki ilerde ama şuan için Leopard Gecko ile devam, küçültücem teraryumu mecburen.
 7. Merttt.Aliii

  Herkese Merhaba

  Herkese merhaba, Ben Mert Ali, yaklaşık 7 yıldır hayvan besliyorum. 2 yıl boyunca 2 su kaplumbağası besledim, sonrasında zaman içerisinde küçüklü büyüklü çeşitli boyutlarda akvaryumlarım ve balıklarım oldu halihazırda da faal olarak 1 Dantum Melek akvayumum var. Bir süredir de sürüngenlere ilgi duyuyordum ve 1.5 ay kadar önce Kaan Abi'den bir Leopard Gecko aldım. Aldığım hayvanlara elimden geldiğince iyi bakmaya çalışıyorum. Kaan Abi'ye yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Herkese sağlıklı hobiler...

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.


5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

×