Jump to content

igantoku

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. igantoku

  Leopard Gecko

  Ekipmanlar satılık değildir, leopard gecko ile birlikte gönderilecektir.
 2. igantoku

  Leopard Gecko

  Tür Adı: Eublepharis Macularius Bilinen Adı: Leopard Gecko Cinsiyet: Dişi (1 yaşında) Fiyat: 650 TL Morph: Bilinmiyor. Ağırlık: 84 gr. İl: İstanbul Teslimat: Sarıyer içerisinde elden teslim dışarısı için kargo. İletişim: 0530 458 91 16 (WhatsApp) Diğer Not: Terrarium hariç kullandığım ekipmanları beraberinde vereceğim. -Böcek yakalama makası ve plastik yem cımbızı. -Yem ve su kabı. -Siyah plastik mağara ve exo terra dinazor yumurtası şekilli mağara. -1 adet ısıtıcı kablo ve 2 adet ısıtıcı ped. -1 adet D3'lü kalsiyum ve 1 adet D3'süz kalsiyum. -Dijital hassas tartı. -Dijital İç-Dış termometre. (Kablolu)
 3. igantoku

  Dubia Ölümleri

  Su kristallerini denemeye başlayacağım. Bugün temizlik yaparken 2 adet daha ölü buldum ve çok ilginç bir durumla karşılaştım. Birinin kafası yoktu bir diğerinin telleri yoktu, kabın içinde de bulamadım galiba kolonide katil var.
 4. igantoku

  Dubia Ölümleri

  Bugün kaybettiğim bir başka canlı daha.
 5. igantoku

  Dubia Ölümleri

  Baktığım canlıların yaşlılıktan ölme ihtimali olduğunu düşünmüyorum adult boy için 4-5 cm olması gerektiğini okumuştum, baktığım canlılar en büyük 2.5 cm uzunluğa ulaştılar.
 6. igantoku

  Dubia Ölümleri

  Merhaba, Sürüngen hobisine yeni başladığım için çeşitli canlı yemler edinerek koloni oluşturmaya çalışıyorum. Yaklaşık 1 haftadır beslediğim dubialarım ölmeye başladı 3 gün içinde 5 adet ölüm gerçekleşti. Ölümlerinin sebepleri neler olabilir? Çok hassas canlılar mı? Patates, havuç ve elma veriyorum kabuklarını soyup fakat ölümler gerçekleşmeye başlayınca püre haline getirip vermeye başladım ama hiçbir değişiklik olmadı. Isıtıcı pet kullanıyorum zemin sıcaklığı 32 derece.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.


5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

×