Jump to content

Azauqyar

Members
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Azauqyar

 • Birthday February 10

Converted

 • Admin Teşekkürü
  No

Recent Profile Visitors

316 profile views
 1. Azauqyar

  Yeni Gecko Aldım

  Kesinlikle katılıyorum.
 2. Azauqyar

  Canlı Yem Nereden Alabilirim.

  Baktığım kadarıyla sadece un kurdu satılıyor. Canlınızın sağlığı için 2-3 çeşit yem ile beslemeniz gerekmekte. Sadece un kurdu ile beslemek bir süre sonra ciddi sorunlara yol açabilir.
 3. Azauqyar

  Canlı Yem Nereden Alabilirim.

  İstanbul içi bilmiyorum lakin benim düzenli olarak sipariş verdiğim Antalya Çekirge var. Gayet ilgililer ve kargoyla sıkıntısız yolluyorlar, tavsiye ederim.
 4. Azauqyar

  Yeni Gecko Aldım

  Son durumu nedir acaba canlının? Merak ettim ufaklık artık tamam mıdır diye.
 5. Bukalemunları yavruyken almak daha mantıklı olur, arkadaşın dediği gibi ömürleri 5 yıl civarı oluyor genellikle. Canlı yaklaşık 2-3 yaşında gözüküyor emin olmamamla birlikte.
 6. Azauqyar

  Yankı

  Orijinal oyunlarını koleksiyon yapıyorum ve competitive turnuvalara katılıyorum vesaire. Yani hem koleksiyonu hem de oyunu diyebilirim
 7. Azauqyar

  Yankı

  Selamlar, ismim Yankı. 17 yaşındayım, Aksaray'da yaşıyorum. Şuan Aksaray Fen Lisesi öğrencisiyim. Hatırlayabildiğim en küçük anılarımda bile hayvanlara olan ilgimi hatırlarım. Çok sıkı hatta profesyonel denilebilecek düzeyde Pokémon ile uğraşıyorum, değerli canlılara olan ilgimin sebeplerinden birisi sanırım . Biyolojiye bayılıyorum, olacağım mesleğin Genetik Mühendisliği olmasını istiyorum, şimdilik. Şuana kadar herhangi bir canlı besleyemedim yaşımdan ve aile faktöründen dolayı lakin şimdi CyBeRr abimizden aldığım Leopard Gecko ile birlikte hobiciliğe de ilk adımımı atmış bulunuyorum. Bu hobinin tek canlıyla kalmasını da kesinlikle istemiyorum. Okulum vesaire bittikten sonra ciddi anlamda canlılarla uğraşmak şimdilik hedefim. Geckolar ve yılanlar favorilerim. Bir de yılan almak isterdim ama malumunuz ailemle yaşayan biriyim ve evde ''anne'' faktörü bulunması ile birlikte Leopard Gecko'ya iznimi bin türlü çakallıkla aldım. En azından aldım yani . Neyse efendim, birkaç aydır forumda takılıyorum ama canlımı aldığıma göre üyelik açmak farz oldu diyerekten açayım dedim. Pek de yeni sayılmam yani

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.


5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

×