Jump to content

Orcunmete

Members
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Orcunmete

  Yılan Hobisine Başlıyorum

  Gergin olduğu içindir biraz zaman ver canlıya
 2. Orcunmete

  Yılan Hobisine Başlıyorum

  Güzel tatlı yılan corn snake gerçekten seni mutlu eder başlangıçta ben de yıkıyorum şöyle iki haftada bir falan 25 dereceye yakın bir suyu yılanının sırt hizzasını aşmayacak şekilde dolduruyorsun on beş yirmi dakika takılıyor kendi kendisine. Sirke koyan arkadaşım var suya ben koymadım ama deneyeceğim. Çevrendekiler için de senin için de güzel bir hayvan corn snake. İyi seçim yapmışsın hatta annem ilk başta bağırıp çağırıp bir hafta sonra oğğğluuuşuuum naptııın diye başında konuşuuordu yani. Ben de satmayı düşünüyorum 850tl ye aklında bulunsun.
 3. Orcunmete

  Kısa Süreli Düşük Sesli Tıslama Corn Snake

  Videoda sesi yüksek dinlemelisiniz tahminimce birkaç kere yapıyor zaten o sesi sonlarda da net bir şekilde duyuluyor. Tedavi etmem lazım sanırım bu ufaklığı 😔 Siteye yükleyemedim direkt olarak youtube a koydum başında da var net bir şekilde.
 4. Orcunmete

  Kısa Süreli Düşük Sesli Tıslama Corn Snake

  Akıntı,hava kabarcığı yok ama ben de ondan şüpheleniyorum video atayım en iyisi.
 5. Elime falan aldığımda duyduğum bir ses var yaklaşık yarım saniye, bir saniye falan sürüyor. Sanki bir sıkıntısı var da anlamıyorum ben. Kafasını saçma sapan yerlere sürtüyor daha doğrusu burnunun ucunu. Sanki burnunu çekiyormuş gibi bir ses, küçük bir bebek burnunu çekiyormuş gibi düşünün uzun değil bir saniye falan. Yardımcı olabilirsiniz umarım. Çok kafama takıldı iki gündür..🙁
 6. Orcunmete

  Coral Snow Corn Snake

  Madem öyle bu burada dursun. Teşekkürler Elveriel bey😊
 7. Orcunmete

  Coral Snow Corn Snake

  Herkese iyi günler forum ahalisi! Yarışmaya Ankaradan katılıyorum.😂 Tamam şimdi gırgır şamata yok. Dişi iki yaşında corn snake sahibiyim. Coral snow çoook tatlı bir canlı kendisi. Ankarada başka yılan besliyenlerle tanışmayı, instagramdan falan belki yüz yüze gerçekten çok isterim. İleride ball python almayı da düşünüyorum tabi ki ona daha vakit var. Asıl olay bu kızımızı çiftleştirmek istiyorum bir ara. Altından kalkabiliceğim birşey mi bilmiyorum ama en azından bi konuşalım şöyle güzel bir morph sahibi varsa bakalım nasıl yavrusu olucak falan konuşalım istiyorum. Herkese iyi günler dilerim.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.


5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

×