Jump to content

Mario

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Mario last won the day on May 29

Mario had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Leopard gecko tecrübem var acemisi değilim bunları elimden çıkaracağım için diğer mesajımda belitmedim. Sorun yok dostum hepimiz aynı şeylerden zevk alan insanlarız
 2. Mario

  Merhaba

  Buarada şuan ilanlarda bulunan 2 adet leopard gecko beslemekteyim resimleride ilanımda mevcut. İlnımda Bazı arkadaşlar rahatsızlıklarını belirttikleri için onuda buradan belirtmek istedim arkadaşlar.
 3. geckolarımı aldığımda canlı yemim yoktu ve bu dostları cabbar beyden yem satın alarak büyüttüm, sonrasında sakallı ejder sahibi oldum ve onun çok fazla yem tüketimi olduğu için mecburen canlı yem üretimide yapmak zorunda kaldım.. foruma yeni üye oldum ama yenilere böyle bi tavırla yaklaşmanızda hoş değil. Yukarıda gördüğünüz canlıların sağlıklı bir şekilde gelişimleri için elbette elimden geleni yapacağım hangi tarihte düzenli yem satın aldığım ve hangi tarihlerde ğretğm yaptığımın bir önemi yok diye düşünüyorum.. şuan elimde yemde var bu geckolarda var zaten yanında yemde vereceğimi belirttim. arzu ederseniz ihtiyacınız varsa sizede canlı yem verebilirim..
 4. Çok teşekkür ederim ilginiz için hiç yem üretmeden sürekli satın alarak yetiştirdiğim canlılar maliyetleri biraz yüksek oldu o nedenle fiyatı da o şekilde tuttum. Dişi olan şuan sürekli yumurta veriyor sezon bitene kadar verilen paranın 3 katını çıkarır diye düşünüyorum birde çift olarak satın alma durumu olursa iyi bir indirim uygulayacağım
 5. Arkadaşlar merhaba aşağıda özelliklerini belirtmiş olduğum canlılar satılıktır, dişi gecko hamiledir ve yumurta vermektedir. Erkek Gecko Tür Adı: Leopard Gecko Bilinen Adı: Leopard Gecko Cinsiyet: Erkek (adult) Morph: Resimlerde gördüğünüz canlı Ağırlık: 67 gr Takas: Takas Düşünmüyorum Fiyat: 1.000 TL İl: İstanbul Teslimat: İstanbul İçi Elden Teslim veya Şehir dışı straforlu paket ile kargo. İletişim: Özel Mesaj veya Konuya yazabilirsiniz. (Telefonunuzu bırakırsanız size ulaşırım.) Diğer Not: Canlı yem yemektedir. Morio, Dubia, Tartara ve cırcıra alışkındır. Yanında bir miktar morio kurdu yem verilecektir. Fiyatta pazarlık payı yoktur. Dişi Gecko Tür Adı: Leopard Gecko Cinsiyet: Dişi (adult) Morph: Resimlerde gördüğünüz canlı Ağırlık: 56 gr Takas: Takas Düşünmüyorum Fiyat: 750 TL İl: İstanbul Teslimat: İstanbul İçi Elden Teslim veya Şehir dışı straforlu paket ile kargo. İletişim: Özel Mesaj veya Konuya yazabilirsiniz. (Telefonunuzu bırakırsanız size ulaşırım.) Diğer Not: Canlı yem yemektedir. Morio, Dubia, Tartara ve cırcıra alışkındır. Yanında bir miktar morio kurdu yem verilecektir. Fiyatta pazarlık payı yoktur. İkisini birlikte almayı düşünenler için bir miktar pazarlık payı bulunmaktadır. Resimler üzerinde dişi ve erkek olarak belirttim.
 6. Mario

  Merhaba

  Hoş bulduk arkadaşlar ilgini alakanız için çok teşekkür ederim..
 7. Mario

  Merhaba

  Merhaba sizlere geç dönüş yapabildim üzgünüm. Leopard gecko sahibi olmayı planlıyorum bir arkadaşımdan 3 ader alacağım şuan yumurtadan henüz çıkmadılar. Buna ek olarak sakallı ejder tecrübem oldu ondan kalan malzemelerimde duruyor belki bir çılgınlık daha yapıp bir çift alabilirim leoard geckolar için sürüngen dostları videolarından bilgi edindim şuan elimde ufak 3 adet terartum d 3 kalsitım ve normal kalsium ile binlerce morio kurdu ile binlerce dubia bulunuyor. (Bunlar sakallı ejderğmden kaldı ve çoğaltmaya devam ediyorum) hepinize teşekkür ederim süzlere danışacağım çok şey olacak..
 8. Mario

  Merhaba

  Merhaba ben mario 33 yaşındayım E istanbuldayım bu güzel toplulukta hem yeni tecrübeler edinip hemde siz değerli arkadaşlarım kardeşlerimden yeni tecrübeler edinebilmek adına bulunmaktayım.. bu güzel ortam için teşekkür ederim.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.


5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

×