Jump to content

a19ay

Members
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. a19ay

  Satilik Mantis Ariyorum

  Bende arıyorum neden hiçbiryerde yok ???
 2. Merhaba karıncalarım hakkında bir sorun var ve bu konuyla ilgili hiçbir bilgi bulamadım ingilizcem pek olmadığı içinde yabancı kaynaklara bakamadım maalesef sorun şu ki artık un kurdu yemiyorlar ilk baştan beri parçalayarak veriyorum ama nedense artık ilgi duymuyorlar bununla ilgili bir bilgisi tavsiyesi olan varmıdır acaba?
 3. a19ay

  Türü Nedir Acaba

  Merhaba arkadaşlar en obur bulabileceğim karınca türü nedir? Kraliçesinden almam gerekte.
 4. a19ay

  Karıncalar

  Merhabalar! bi hususta fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi almam gerekiyor arkadaşlar. Birkaç gün önce karıncalarımın test tüpü küflendi sanmıştım meğersem arkada kuruyan pamuğu sökmüşler ama geç fark ettim. Onları oluşturduğum doğalarına daha yakın 3/1 i toprak olan bi fanusa koydum kendilerine bir yuva yaptılar ama şimdide her tarafı kazıyorlar. Su koydum şekerli su ayrıca ballı suda koydum şu apiteralardan. Ama sürekli kazıyorlar başka yerleride un kurduda veriyorum. Acaba bir şeymi eksik bu yüzden arıyorlarmı? İlk resimdeki yer kraliçenin olduğu yer. Diğer ikisi 2 gündür açmaya başladıkları yer sadece orasıda değil başkalarıda tek başlarına bazı yerleri kazıyor. Ne eksik olabilirki?
 5. a19ay

  Kraliçemin Türü Ne?

  Arkadaşlar bu kraliçenin türü nedir acaba sırtı parlıyo çok ilginç .
 6. a19ay

  Karınca Için Yardım.

  Hmm anladım teşekkürler. 😊
 7. a19ay

  Karınca Için Yardım.

  Peki tamamdır bişey sorucam aklıma takıldıda o kadar karınca neden birşey yapmıyorki acaba yani zarar vericek birşeyi neden yuvadan uzaklaştırmıyolar gerçek doğadayken onları temizliycek birisi yoktu?
 8. a19ay

  Karınca Için Yardım.

  Arkadaşlar çok sıkıntılı bir problemle karşı karşıyayım ilk karınca çiftliğim onlara mükemmel bir habitat oluşturdum ama bir sorun var beyaz mite lar var ne kadar olduklarını anlamak zor çünkü toprağın altındalar ve yuvanın ağzındalar karıncalarım 20 tane falan belkide daha fazla oldular. Bu mite lar ile nasıl başa çıkabilirim? Ne yapmam gerekiyor? Çok fazla yumurta var ayrıca onlarada zarar vermek istemem. Her türlü öneriye açığım yeterki karıncalar bir zarar görmesin .
 9. a19ay

  Karınca Bakımı - Genel Bilgiler

  Arkadaşlar çok sıkıntılı bir problemle karşı karşıyayım ilk karınca çiftliğim onlara mükemmel bir habitat oluşturdum ama bir sorun var beyaz mite lar var ne kadar olduklarını anlamak zor çünkü toprağın altındalar ve yuvanın ağzındalar 20 tane falan belkide daha fazla oldular bu mite lar ile nasıl başa çıkabilirim? Ne yapmam gerekiyor? Çok fazla yumurta var ayrıca onlarada zarar vermek istemem. Her türlü öneriye açığım yeterki karıncalar bir zarar görmesin .

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.


5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

×