Jump to content

kobli

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. kobli

  Tarim Yem Yemiyor

  evet eminim kabuk attığı tarih 12 nisan hatta. 12 13 gün hiç müdahale etmedim sonrasında yem verme denemeleri yaptım ama tepki yok aksine tünelin ucuna kaçtı hep. yemide içerde bırakmak istemedim direk torfun altına giriyor yem.
 2. kobli

  Tarim Yem Yemiyor

  normal bir durum mu emin değiliim ama önceki kabukta böyle bir durum fark etmemiştim. kabarcık hastalığı ise ciddi bir rahatsızlık mı yada tedavisi mümkün mü acaba
 3. kobli

  Tarim Yem Yemiyor

  hinidstan cevizi torfu kullanıyorum, canlı albo
 4. kobli

  Tarim Yem Yemiyor

  Merhaba. Tekrar konu açmak istemediğim için buraya yazmak istedim. Şuan l7 de olan bir tarim var ve yaklaşık 20 gün önce kabuk attı fakat hala yem kabul etmiyor. Gözlemlediğim kadarıyla abdomeni zayıf değil ve hafiften kelleşme var gibi sanki. Bir de yuvasının girişini ağ ile kapatmaya çalışmış. Bildiğim kadarıyla bunlar kabuk atma belirtileri fakat bu kadar kısa sürede yemek yedemen 2 kez kabuk atabilir mi yoksa başka bir sorun mu vardır acaba?
 5. kobli

  Merhaba

  Herkese selam arkadaşlar. İsmim Kamil. Çocukluğumdan beri hayvanlara karşı büyük bir ilgi besliyorum. İş dolayısıyla biraz daha zahmetsiz olacağını düşündüğüm için de sürüngen ve eklem bacaklılara ağırlık vermenin daha mantıklı olacağını düşündüm ve buradayım.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.


5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

×