Jump to content

Wh1te

Editör
 • Content count

  336
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Wh1te last won the day on July 4

Wh1te had the most liked content!

Community Reputation

157 Excellent

6 Followers

Recent Profile Visitors

1,103 profile views
 1. Wh1te

  Öldü Mü ?

  Canlı hakkında bilgi sahibi olmadan canlı edinmeyin...
 2. Wh1te

  Rosea Red Tarantulam L?

  Benim fikrimce canlı L5 gibi duruyor.
 3. Wh1te

  Karincadünyası Güvenilirmi?

  Dediğim gibi ürünü alacağınız kişinin referansları önemli bu noktada
 4. Wh1te

  Karincadünyası Güvenilirmi?

  Sitenin güvenirliği konusunda bir şey söylenemez zaten bir ticaret sitesi değil.Önemli olan alışveriş yapılacak kişilerin güvenirliği.
 5. Mümkün olduğunca az strese sokup sarsmamanız gerekir ve düzenli olarak nem de sağlamanız gerekiyor. Bunun dışında yapılabilecek bir şey yok 1 ay kadar yem vermesenizde sorun olmaz. Zaten yolculuk stresi altında yem yeme ihtimalleri düşük. Sadece nemini yapmanız yeterli. İyi forumlar.
 6. Wh1te

  Crested Gecko Çok Acil Yardım

  Merhaba Kullanıcıya zaten gerekli uyarı yapıldı fotoğrafta da gördüğünüz gibi uyarısı hesabında da bulunmakta.Dilerseniz kendinizde girip kontrol edebilirsiniz. Konu hakkindaki tutum devam ettiği için konu kilitlenecektir.
 7. Wh1te

  Bu Kraliçe Karıcanın Türü Ne?

  Bulduğunuz kraliçe değil bir prens
 8. Wh1te

  Zıplayan Örümcek

  Doğadan alınan canlılar esaret altında yaşayamaz. Canlıyı doğal ortamına geri salın. Hobicilerin beslediği canlılar zaten kuşak boyu esaret altında yaşamaya alışık canlılardır.
 9. Wh1te

  Crested Gecko Çok Acil Yardım

  Merhaba Gözlemim kadarıyla açılan konu forum özelliği taşımaktan çıkmış bariz tartışma ve kavga durumu oluşturuyor bu yüzden elimden geldiğince ufak bir müdahelede bulunmak istiyorum. Kişilerin söylemler karşısında tavır ne olursa olsun kendini düzgünce savunması doğaldır.Bunun dışındaki söylemlerde bulunan kişiler uyarılacaktır ve gerekirse forumdan uzaklaştırılacaktır. Fikrimce zaten konunun açılmasına sebep olan durum ortadan kalkmış görünüyor.Bunun dışında da konu hakkında bilgisi olan yardımcı olmak isteyen arkadaşlar zaten yardımcı olacaktır. İyi forumlar..
 10. Wh1te

  Kraliçe Pupaları Yiyor

  Kraliçenin türünü ve cinsini yazarsanız size daha rahat yardımcı olabiliriz.
 11. Wh1te

  Dubia Ve Morio İhtiyacım Var

  Merhaba ankaracanlıyeme bir göz atabilirsiniz.Sitesinde adult moriolar var fakat adult dubia göremedim. Whatsapp üzerinden iletişime geçerseniz adult olanları sizin için ayırıp kargolayacaktır. İyi hobiler
 12. Wh1te

  Chromatopelma Cyaneopubescens

  Merhaba forum ve sizlerin güvenliği açısından forum kuralları çerçevesinde bakımı ve alım satımı yasal olmayan canlıların alım satım veya yönlendirme konuları yasaktır.
 13. Wh1te

  Karıncalar

  Kraliçe bulman aradığın yerlere ve şans faktörüne göre çok değişir. Benim arayıp arayıp bulamayıp dışarıda herhangi bir zamanda karşıma çıktığı çok oluyor. Genelde mayıs-ağustos arası rahatlıkla bulunabiliyor.
 14. Wh1te

  Tarantulalarda Kabuk Süreci

  Kabuğun durmasi herhangi bir sorun çıkarmaz bir süre sonra zaten toprağa karışıp gidecektir. Fakat canlının takibi amacıyla genelde canlı biraz kendine geldikten sonra kabuk alınır.
 15. Wh1te

  Tarantula Torf

  Canlılar için çiçek toprağı değil hindiztan cevisi torfu kullanılması daha doğru. Çiçek torflarının içerisinde kimyasallar olabiliyor. Hobiciler tarafadınfan bilinen genta markasını kullanabilirsiniz.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.


5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

×