Jump to content
borga123

Hobinin Gidişatı Ve Devamlılığım.

Önerilen İletiler

Hepinize selam arkadaşlar bir kaç gündür hakkımda dönen haberler söylentiler maalesef gerçek. Hala daha haberi olmayan ve konunun ne olduğunu bilmeyenler için baskın yedim ve canlılarıma el konuldu. Bundan keyif alacaklar eminim ki var ve onlara tek lafım beni bu hobiden alıkoyacak tek gücün ölüm olduğunu bilmeleridir. Canlıların gittiği ve yaşayacakları şeylerin üzüntüsü dışında bu hayvanlara malum yaratıklar gibi "para" gözüyle bakmadığım için beni hiçbir şekilde maddi olarak etkilemediğini üzmediğini belirtmek isterim amaçları bana maddi zarar vererek bu hobiden uzaklaştırma düşüncesiydi :D . Baskın meselesini zaten uzun zamandır bekliyordum ve bütün soğukkanlılığım ile canlıları evime gelen 25 kişilik ekibe "kendim" teslim ettim. Bu hobide bir kaç başarı elde ederseniz bu hayatta hiçbir şey başaramamış ezilmiş bastırılmış haset namussuz insanlar tarafından şikayet ediliyorsunuz. Bu hobiye 11 seneden fazla emek vermiş biri olarak hobiye şimdilik yazar/editörlük ve araştırma amaçlı devam edeceğimi, sizlere bir şeyler katmak adına bu bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğimi beyan ederim. Hukuksal süreçleri merak edenler oluyor onunda cevabını vereyim... bu hobi artık çok ciddi makamların ele aldığı bir problem(!) olduğu için, bir kaç canlıdan fazla canlınız var ise karakolda ifadeniz alınıp 1 gün nezarethanede tutuluyorsunuz duruma göre ya gerekli işlemleri yapıyorlar yada salınıp savcıdan haber bekliyorsunuz fakat bu baskın işleri birkaç canlısı olanlar için bir sorun teşkil etmiyor o yüzden küçük kardeşlerim abilerim kendi çapında hobisini yapan hobicilerin korkmasına hiç gerek yok. Onların dertleri benim gibi hayvan kaçakçılarıyla(!). Sadece hepinize tavsiyem hiç bir grupta bulunmamanız ve illa sohbet muhabbetini yapacak iseniz sadece arkadaşlarınız ile birebir şekilde hobinizi yapmanızdır. Herkesten her şeyden haberleri var. İkamet açıklarıda yakında kurtarmayacak, bunun üzerinde de çalışmaları var. Bu süreçte beni yalnız bırakmayarak destek ve geçmiş olsun mesajlarını ileten bütün dost arkadaş kardeş ve abilerime ve beni düşünen herkese can-ı gönülden teşekkürler ediyorum çok iyi insanlar kazanmışım :) . Bütün bunları buraya bir forumda yazmamın sebebi daha önce hiçbir şekilde böyle bir açıklama yapılmamış olması kimsenin elini taşın altına sokmaması doğru düzgün uyarıların yapılmamasıdır. Kendi canlılarım artık olmadığı için çeşitli kaynaklar ve argümanlar ile hatta çok yabancı ciddi üretici ve büyük koleksiyoner dostlarımın bana özel hazırlayacakları video ve kaynaklar ile yaratacağım bilgi ve makaleleri sizlerle paylaşacağım çok yakında tekrar sizlerleyim, sevgi ve güvenle kalın :)🤘

• Like 38
  • Sad 13

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bali, 26 dakika önce yazdı:

bi sorum var bu alınan hayvanları ne yapiyorlar ? salıyorlarmı yoksa bir yere falanmı götürüyorlar? geçmiş olsun bu arada.

Bildiğim kadarıyla hayvanat bahçelerine götürüyorlar yani ölüme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bali, 29 dakika önce yazdı:

bi sorum var bu alınan hayvanları ne yapiyorlar ? salıyorlarmı yoksa bir yere falanmı götürüyorlar? geçmiş olsun bu arada.

Hayvanat bahçesi ne götürüyorlar bildiğim kadarıyla.

Çok geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun fakat anlamadığım nereden sizi bulmuşlar ve YouTube gibi mecralarda da birkaç hobici var canlılarını paylaşmaktalar bir sorunları yok gibi gözüküyor baskın uyarı vs gibi

tarihinde DEKİ tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DEKİ, 10 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun fakat anlamadığım nereden sizi bulmuşlar ve YouTube gibi mecralarda da birkaç hobici var canlılarını paylaşmaktalar bir sorunları yok gibi gözüküyor baskın uyarı vs gibi

Whatsapp gruplarından buluyorlar sanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun kankam. Yardım edebileceğim bir konu olursa her daim bir telefon kadar uzağım. Şikayet eden arkadaş ile ilgili en ufak tahmin veya olabiliten varsa yine benimle paylaşırsan çok memnun olurum, o arkadaş da benden memnun kalacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hepinize selam arkadaşlar bir kaç gündür hakkımda dönen haberler söylentiler maalesef gerçek. Hala daha haberi olmayan ve konunun ne olduğunu bilmeyenler için baskın yedim ve canlılarıma el konuldu. Bundan keyif alacaklar eminim ki var ve onlara tek lafım beni bu hobiden alıkoyacak tek gücün ölüm olduğunu bilmeleridir. Canlıların gittiği ve yaşayacakları şeylerin üzüntüsü dışında bu hayvanlara malum yaratıklar gibi "para" gözüyle bakmadığım için beni hiçbir şekilde maddi olarak etkilemediğini üzmediğini belirtmek isterim amaçları bana maddi zarar vererek bu hobiden uzaklaştırma düşüncesiydi  . Baskın meselesini zaten uzun zamandır bekliyordum ve bütün soğukkanlılığım ile canlıları evime gelen 25 kişilik ekibe "kendim" teslim ettim. Bu hobide bir kaç başarı elde ederseniz bu hayatta hiçbir şey başaramamış ezilmiş bastırılmış haset namussuz insanlar tarafından şikayet ediliyorsunuz. Bu hobiye 11 seneden fazla emek vermiş biri olarak hobiye şimdilik yazar/editörlük ve araştırma amaçlı devam edeceğimi, sizlere bir şeyler katmak adına bu bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğimi beyan ederim. Hukuksal süreçleri merak edenler oluyor onunda cevabını vereyim... bu hobi artık çok ciddi makamların ele aldığı bir problem(!) olduğu için, bir kaç canlıdan fazla canlınız var ise karakolda ifadeniz alınıp 1 gün nezarethanede tutuluyorsunuz duruma göre ya gerekli işlemleri yapıyorlar yada salınıp savcıdan haber bekliyorsunuz fakat bu baskın işleri birkaç canlısı olanlar için bir sorun teşkil etmiyor o yüzden küçük kardeşlerim abilerim kendi çapında hobisini yapan hobicilerin korkmasına hiç gerek yok. Onların dertleri benim gibi hayvan kaçakçılarıyla(!). Sadece hepinize tavsiyem hiç bir grupta bulunmamanız ve illa sohbet muhabbetini yapacak iseniz sadece arkadaşlarınız ile birebir şekilde hobinizi yapmanızdır. Herkesten her şeyden haberleri var. İkamet açıklarıda yakında kurtarmayacak, bunun üzerinde de çalışmaları var. Bu süreçte beni yalnız bırakmayarak destek ve geçmiş olsun mesajlarını ileten bütün dost arkadaş kardeş ve abilerime ve beni düşünen herkese can-ı gönülden teşekkürler ediyorum çok iyi insanlar kazanmışım  . Bütün bunları buraya bir forumda yazmamın sebebi daha önce hiçbir şekilde böyle bir açıklama yapılmamış olması kimsenin elini taşın altına sokmaması doğru düzgün uyarıların yapılmamasıdır. Kendi canlılarım artık olmadığı için çeşitli kaynaklar ve argümanlar ile hatta çok yabancı ciddi üretici ve büyük koleksiyoner dostlarımın bana özel hazırlayacakları video ve kaynaklar ile yaratacağım bilgi ve makaleleri sizlerle paylaşacağım çok yakında tekrar sizlerleyim, sevgi ve güvenle kalın 
Geçmiş olsun. Seni canı gönülden kutluyorum. En kısa zamanda dönmen dileğiyle...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
borga123, 14 saat önce yazdı:

Hepinize selam arkadaşlar bir kaç gündür hakkımda dönen haberler söylentiler maalesef gerçek. Hala daha haberi olmayan ve konunun ne olduğunu bilmeyenler için baskın yedim ve canlılarıma el konuldu. Bundan keyif alacaklar eminim ki var ve onlara tek lafım beni bu hobiden alıkoyacak tek gücün ölüm olduğunu bilmeleridir. Canlıların gittiği ve yaşayacakları şeylerin üzüntüsü dışında bu hayvanlara malum yaratıklar gibi "para" gözüyle bakmadığım için beni hiçbir şekilde maddi olarak etkilemediğini üzmediğini belirtmek isterim amaçları bana maddi zarar vererek bu hobiden uzaklaştırma düşüncesiydi :D . Baskın meselesini zaten uzun zamandır bekliyordum ve bütün soğukkanlılığım ile canlıları evime gelen 25 kişilik ekibe "kendim" teslim ettim. Bu hobide bir kaç başarı elde ederseniz bu hayatta hiçbir şey başaramamış ezilmiş bastırılmış haset namussuz insanlar tarafından şikayet ediliyorsunuz. Bu hobiye 11 seneden fazla emek vermiş biri olarak hobiye şimdilik yazar/editörlük ve araştırma amaçlı devam edeceğimi, sizlere bir şeyler katmak adına bu bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğimi beyan ederim. Hukuksal süreçleri merak edenler oluyor onunda cevabını vereyim... bu hobi artık çok ciddi makamların ele aldığı bir problem(!) olduğu için, bir kaç canlıdan fazla canlınız var ise karakolda ifadeniz alınıp 1 gün nezarethanede tutuluyorsunuz duruma göre ya gerekli işlemleri yapıyorlar yada salınıp savcıdan haber bekliyorsunuz fakat bu baskın işleri birkaç canlısı olanlar için bir sorun teşkil etmiyor o yüzden küçük kardeşlerim abilerim kendi çapında hobisini yapan hobicilerin korkmasına hiç gerek yok. Onların dertleri benim gibi hayvan kaçakçılarıyla(!). Sadece hepinize tavsiyem hiç bir grupta bulunmamanız ve illa sohbet muhabbetini yapacak iseniz sadece arkadaşlarınız ile birebir şekilde hobinizi yapmanızdır. Herkesten her şeyden haberleri var. İkamet açıklarıda yakında kurtarmayacak, bunun üzerinde de çalışmaları var. Bu süreçte beni yalnız bırakmayarak destek ve geçmiş olsun mesajlarını ileten bütün dost arkadaş kardeş ve abilerime ve beni düşünen herkese can-ı gönülden teşekkürler ediyorum çok iyi insanlar kazanmışım :) . Bütün bunları buraya bir forumda yazmamın sebebi daha önce hiçbir şekilde böyle bir açıklama yapılmamış olması kimsenin elini taşın altına sokmaması doğru düzgün uyarıların yapılmamasıdır. Kendi canlılarım artık olmadığı için çeşitli kaynaklar ve argümanlar ile hatta çok yabancı ciddi üretici ve büyük koleksiyoner dostlarımın bana özel hazırlayacakları video ve kaynaklar ile yaratacağım bilgi ve makaleleri sizlerle paylaşacağım çok yakında tekrar sizlerleyim, sevgi ve güvenle kalın :)🤘

Geçmiş olsun inşallah canlılarını geri verirler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun, gerçekten çok üzücü bir durum. En çok koyan da “kaçakçı” muamelesi görmek. Üzüldüm çok geçmiş olsun :( 

• Like 2
  • Sad 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.