Jump to content
mali

Yetişkin Boy Morio Kurdu 5Cm En Az

Önerilen İletiler

Üretimi bırakıyorum elimde son 150 adet morio kaldı açil satıyorum boyu 5cm aşşağı yok eğer ufak gelirse fotoraflarını atarsanjz parayı geri yollarım böçeğe çevirecektim askerlik nedeni ile elimdeki tüm yemleri sattım sadece 150 +-10 morio kaldı hepsinini 100tl bırakacam  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yanında yataklık da vericem bol miktarda piyasadaki morio ile karşılaştırmayın patates ve gerekmi meyve gibi ürünleri hergün taze olarak verdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Balıkesir merkez ama gün içinde hemen kargoya verebilirim otobüslede yollayabilirim 

tarihinde mali tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mali, 2 saat önce yazdı:

Üretimi bırakıyorum elimde son 150 adet morio kaldı açil satıyorum boyu 5cm aşşağı yok eğer ufak gelirse fotoraflarını atarsanjz parayı geri yollarım böçeğe çevirecektim askerlik nedeni ile elimdeki tüm yemleri sattım sadece 150 +-10 morio kaldı hepsinini 100tl bırakacam  

Daha önce ürettiniz mi ürettiyseniz kaç cm sonra ürerler yada direk böcek evresinde ürerler mi?

tarihinde MYondem0 tarafından düzenlendi
Kelime hatası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MYondem0, 3 dakika önce yazdı:

Daha önce ürettiniz mi ürettiyseniz kaç cm sonra ürerler yada direk böcek evresinde ürerler mi?

Zaten böcek evresinde ürerler 😔5- 6 cmse pupa olmaları için ayırabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mali, 11 saat önce yazdı:

Ben de Balıkesir deyim şuan iletişim bilgisi bırakırsanız elden teslim ile almak isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Telefon numaram 05307761097 işte olduğum için dönemeyebilirim whatsapptan yazarsanız geri dönüş yaparım hemen arkadaşlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SürüngenSever, 3 saat önce yazdı:

Ben de Balıkesir deyim şuan iletişim bilgisi bırakırsanız elden teslim ile almak isterim.

Balıkesir merkez 2.sakaryada oturuyorum istersen gün içinde buluşup çanlıları görebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.