Jump to content
Thunder

Ücretsiz Sahiplendirme

Önerilen İletiler

Herkese merhaba beslemekte olduğum 2 adet ateş karınlı semenderi ücretsiz sahiplendireceğim. İlk gelen kişiye sahiplendirme gibi bir durum olmayacak canlılara bakabilecek onlar için masraftan kaçınmayacak ve bakabileceğine inandığım kişilere sahiplendireceğim. Örnek olması açısından bir yaşam alanı fotoğrafı koyacağım. Bu şekilde ya da buna benzer hem kara hem sulak yaşam  alanı oluşturabilecek kişilere vereceğim.Yer İstanbul Bahçelievler.

IMG_20210111_223938.thumb.jpg.19767a3d69d558982b70f5f786b0c41c.jpg

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir

Çift bunlar (dişi-erkek) ve o akvaryum ona olmaz daha bitkili akvaryum lazım ve daha az dalgalandıracak filtre sistemi  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gecktuğkan, 4 dakika önce yazdı:

Çift bunlar (dişi-erkek) ve o akvaryum ona olmaz daha bitkili akvaryum lazım ve daha az dalgalandıracak filtre sistemi  

Akvaryum bana ait değil örnek kurulum açısından koydum, akvaryum da kurbağa var zaten , kendi akvaryumum dediğiniz şekilde bitkili ve daha durgun su ortamına sahip. Kendi akvaryumumu bozmak durumunda kaldım ne yazık ki fotoğrafı da elimde yoktu bu örneği koymak zorunda kaldım Canları alacak arkadaşa gerekli açıklamaları yapacağım bakım, beslenme vs. Yanlış anlaşılmak istemem canlılar hakkında gerekli tecrübe ve bilgiye sahibim yine de teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
mami, 14 dakika önce yazdı:

Akvaryum bana ait değil örnek kurulum açısından koydum, akvaryum da kurbağa var zaten , kendi akvaryumum dediğiniz şekilde bitkili ve daha durgun su ortamına sahip. Kendi akvaryumumu bozmak durumunda kaldım ne yazık ki fotoğrafı da elimde yoktu bu örneği koymak zorunda kaldım Canları alacak arkadaşa gerekli açıklamaları yapacağım bakım, beslenme vs. Yanlış anlaşılmak istemem canlılar hakkında gerekli tecrübe ve bilgiye sahibim yine de teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

Alacak arkadaşa vurguladım size karşı değil zahaten bilgi ve donanım sahibisinizdir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.