Jump to content
Jaki

Ankara Canlıyem Hakkında Yorumlarınız

Önerilen İletiler

Selamlar hobide yeniyim canlı yem almak istiyordum ankara canlıyem adında bir site önerdiler banada yakın olduğu için hoşuma gitti daha önce alışveriş yapan veya sorun yaşayan oldu mu ? Önerir misiniz, yemlerin kalitesi nasıldır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Türkiyenin en kaliteli yem siteleri Antalya çekirge ve Adana canlı yemi öneririm.

İki sitedende çok alışverişim oldu hiç bir sorun yaşamadım müşteri memnuniyetinede çok önem verirler.

tarihinde Karayels tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jaki, 1 saat önce yazdı:

Selamlar hobide yeniyim canlı yem almak istiyordum ankara canlıyem adında bir site önerdiler banada yakın olduğu için hoşuma gitti daha önce alışveriş yapan veya sorun yaşayan oldu mu ? Önerir misiniz, yemlerin kalitesi nasıldır.

Daha önce öyle konu açılmıştı orda hepsini bulabilirsin iyi yorumlar kötü yorumlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Antalya çekirge ve Ankara canlıyemden alıyorum canlı yemleri ikisinde de sıkıntı yaşamadım ancak Antalya Çekirge bu işe daha çok özen gösteriyor bana kalırsa.

tarihinde Prof.Dr.Reptile tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Un kurdu aldığımda bir çok kez ufak ufak böcekler çıktı içinden ,onun dışında wp den konuşurken iken  ARA, ARA, ARA diye sinir bozucu bir tavır sergiliyor olması da ayrı bir konu elbet .2 defa  siteden alışveriş yaptığımda adres yerini yanlış yazmışlar ,ilkinden sonra uyardım dikkat eder misiniz diye 2.de aynı oldu adresi eksik yazdılar bu yüzden 2 3 gün geç aldım kargomu ,paketlemesi pek başarılı değil bir çok kez kutudan un dökülür iken karşılaşabilirsiniz ,lakin sorunsuz olan alışverişlerimde oldu. Yakın bir arkadaşım daimi oradan alıyor ve pek bi sorun yaşamadı ,sanırım en verimsiz günlerine denk geldim ben.Fiyat olarak uygun, kalite olarak 10/4-6 arası diye bilirim. Kendini gerçekten düzeldiğine dair çevremden yorumlar almadığım sürece alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

adana canlı yem ; aralarında en yeni olanı o sanırım, kalite olarak oldukça başarılı diyebilirim ,sohbeti de pek keyiflidir .Alışveriş sırasında hiç sorunum olmadı benim ,puan vermek gerekir ise 10/8.9 diye bilirim. elini korkak alıştırmaz genelde bir miktarda fazla koyar :)

Antalya Çekirge ;

bir çok alıverişim oldu ve birinde kışın ısıtıcı pedi eklemeyi unutmuşum sağ olsunlar direk arayıp ,sanırım unuttunuz diye bildirdiler yoksa yemlerin tamamı ölürdü.kalite olarak oldukça başarılı fiyat olarak diğerlerine göre bi tık daha yüksek aynı şekilde sanırım saydıklarımın arasında en kalite ürüne sahipler ,paketlemesi de oldukça başarılı 10/9.5 diye bilirim

genel olarak ben uzun zamandır adana canlı yemi tercih ediyorum fiyat-performans ürünü diyebilirim onun  ürünleri için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Tarantila Erdem, Bir saat önce yazdı:

Un kurdu aldığımda bir çok kez ufak ufak böcekler çıktı içinden ,onun dışında wp den konuşurken iken  ARA, ARA, ARA diye sinir bozucu bir tavır sergiliyor olması da ayrı bir konu elbet .2 defa  siteden alışveriş yaptığımda adres yerini yanlış yazmışlar ,ilkinden sonra uyardım dikkat eder misiniz diye 2.de aynı oldu adresi eksik yazdılar bu yüzden 2 3 gün geç aldım kargomu ,paketlemesi pek başarılı değil bir çok kez kutudan un dökülür iken karşılaşabilirsiniz ,lakin sorunsuz olan alışverişlerimde oldu. Yakın bir arkadaşım daimi oradan alıyor ve pek bi sorun yaşamadı ,sanırım en verimsiz günlerine denk geldim ben.Fiyat olarak uygun, kalite olarak 10/4-6 arası diye bilirim. Kendini gerçekten düzeldiğine dair çevremden yorumlar almadığım sürece alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

adana canlı yem ; aralarında en yeni olanı o sanırım, kalite olarak oldukça başarılı diyebilirim ,sohbeti de pek keyiflidir .Alışveriş sırasında hiç sorunum olmadı benim ,puan vermek gerekir ise 10/8.9 diye bilirim. elini korkak alıştırmaz genelde bir miktarda fazla koyar :)

Antalya Çekirge ;

bir çok alıverişim oldu ve birinde kışın ısıtıcı pedi eklemeyi unutmuşum sağ olsunlar direk arayıp ,sanırım unuttunuz diye bildirdiler yoksa yemlerin tamamı ölürdü.kalite olarak oldukça başarılı fiyat olarak diğerlerine göre bi tık daha yüksek aynı şekilde sanırım saydıklarımın arasında en kalite ürüne sahipler ,paketlemesi de oldukça başarılı 10/9.5 diye bilirim

genel olarak ben uzun zamandır adana canlı yemi tercih ediyorum fiyat-performans ürünü diyebilirim onun  ürünleri için.

Adam çok yoğun çalışıtığı için ara diyor  böcekler ise bufalo kurdu mite yiyorlar bana göre güzel sağlıklı üretiyor hata 5 TL un kurdu alıyorsun 10 TLlik geliyor eren kaliteli adam aynı zamanda biz hobiye girdiğimizde arkamızdan destekliyor adam ben Ankara canlı yemden vaz geçmem adres karışıklığı olmasın diye araya bilirsin adamada sorarsanız ben arıyorum sitesinde yazmış en yakın kargo şube adı girin diye adreste ila karısıklılık olur onun dışında kutuya kargo ölü yada eksik gelince yoluyor tekrardan bende 10 adet tartara eksikti adam birdaki alış veriste 30 adet fazla atmıştı bunları adama yazmasanız adam nerden bilecek eksik yada ölü geldiğini ben wp yada arayarak sipariş geçiyorum her hangi bir sorunda arayıp abi eksik fazla ölü diyorum fazla parası istemiyor ölü ve eksik hemen tamamlıyor  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ankara canlı yemden daha dün kargom geldi 100 adet mikro un kurdu, ve 20 adet yavru dubia ve cocopeat torf siparişi vermiştim siparişler güzel paketlenmişti ve yanına un kurtları için fazladan yataklığına varana kadar koymuş arkadaşlar sağolsun hatta 2 3 dubiada fazladan vardı.. hobide yeni iseniz Ankara canlı yem profyosenel iseniz Antalya çekirge deyip geçiyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

adana canlı yem gayet güvenilir ve tavsiye ediyorum alışveriş yaptığımda bana fazla fazla gönderdi onun dışında ankara canlı yem den alışveriş yapabilrisiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Manisada yaşıyorum, 10 dubia ve 250 civarı un kurdu alacağım, Antalya Çekirge'den ürünleri seçmiştim tam siparişi verecekken 28TL alt limit olduğu yazdı.
Alt limiti olmayan kalitesi iyi farklı bir site var mıdır yoksa alt limiti tamamlamam daha mı iyi olur ve yaşadığım ilçe çok soğuk olmuyor Antalya Çekirge'den alacaksam ısıtıcı ped almam gerekir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efeerdogmus1, 19 dakika önce yazdı:

Merhaba Manisada yaşıyorum, 10 dubia ve 250 civarı un kurdu alacağım, Antalya Çekirge'den ürünleri seçmiştim tam siparişi verecekken 28TL alt limit olduğu yazdı.
Alt limiti olmayan kalitesi iyi farklı bir site var mıdır yoksa alt limiti tamamlamam daha mı iyi olur ve yaşadığım ilçe çok soğuk olmuyor Antalya Çekirge'den alacaksam ısıtıcı ped almam gerekir mi?

Ankara canlı yem limit 10 TL :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gecktuğkan, 14.02.2021 - 01:23 yazdı:

Adam çok yoğun çalışıtığı için ara diyor  böcekler ise bufalo kurdu mite yiyorlar bana göre güzel sağlıklı üretiyor hata 5 TL un kurdu alıyorsun 10 TLlik geliyor eren kaliteli adam aynı zamanda biz hobiye girdiğimizde arkamızdan destekliyor adam ben Ankara canlı yemden vaz geçmem adres karışıklığı olmasın diye araya bilirsin adamada sorarsanız ben arıyorum sitesinde yazmış en yakın kargo şube adı girin diye adreste ila karısıklılık olur onun dışında kutuya kargo ölü yada eksik gelince yoluyor tekrardan bende 10 adet tartara eksikti adam birdaki alış veriste 30 adet fazla atmıştı bunları adama yazmasanız adam nerden bilecek eksik yada ölü geldiğini ben wp yada arayarak sipariş geçiyorum her hangi bir sorunda arayıp abi eksik fazla ölü diyorum fazla parası istemiyor ölü ve eksik hemen tamamlıyor  

yeniden okursan adama yazdığımı ve yine aynı durum ile karşılaştığımda yazıyor objektif bir şekilde başıma geleni anlattım .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Tarantila Erdem, 46 dakika önce yazdı:

yeniden okursan adama yazdığımı ve yine aynı durum ile karşılaştığımda yazıyor objektif bir şekilde başıma geleni anlattım .

Biz hiç yasamdık şube alımda problem olmuyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ankara canlı yem ile hiç bir sorun yaşamadım, kutulama da kaliteli kargo da 1 günde hep geldi ve hep fazla fazla koymuştu kendisi. AntalyaÇekirge evet bu işi daha profosyonel olarak yapıyor ancak profosyonel olmadığım için vebiraz daha pahalı olduğu için AnkaraCanlıYemi tercih ediyorum ve duyduğum kadarıyla küçük bi zam daha yapılmış. Küçük fiyatlar olsa da fazla aldığımızda büyük fiyat farkları olabilir. Sorun yaşadığını söyleyen hobiciler de çok var ama benim için AnkaraCanlıYem +ref!
Cep sobası ile sipariş etip şubeden alırsanız sıkıntı çıkmayacaktır.

LLD-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ürünü teslim aldım 13TL kargo ödedim kurtlar gayet sağlıklı görünüyorlardı dubiaların bir iki tanesinde hafif halsizlik vardı belki kabuktalardır sorun değil o kadarı paketleme güzel yapılmış ısı bandı aldığım gibi eklenmiş, yataklık hediye etmiş Eren abim saolsun. Whatsapp'dan yazdığım mesajlara en geç 40-50 saniyede cevap vermiştir gerçekten çok hızlı siparişi verdiğim geceden bir sonraki sabah kargoya verdi ondan sonraki gün Denizli'ye ulaştı, bu fiyata bu hizmet harika öneririm 😊.

tarihinde efeerdogmus1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.