Jump to content
TİMUR KARAAĞAÇ

Ağaç Türü Tarantulam Yuvanın Kapağından Ayrılmıyor

Önerilen İletiler

TİMUR KARAAĞAÇ, 21 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar benim hetescodra maculata türü tarantulam var  1 hafta önce falan kabuk attı ama tek sorun kapaktan ayrılmıyor ne yapabilirim

Şu gibi konuları 2 3 resimle süslerseniz yaşam alanını, canlının kendisini vs. sorunun ne olduğunu anlamak ve fikir vermek açısından daha iyi olacaktır :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erastes, 5 dakika önce yazdı:

Şu gibi konuları 2 3 resimle süslerseniz yaşam alanını, canlının kendisini vs. sorunun ne olduğunu anlamak ve fikir vermek açısından daha iyi olacaktır :)

Evet yazılanlarla durumu tahmin etmeye çalışmak zor oluyor, en azından 1-2 fotoğraf eklenirse ona bakarak daha kolay yorum yapabiliriz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaşam alanı yuva yapmasına uygun değil. Taban yüksekliği bir yer türü için bile az. Ağ örüp yuva yapması için dal, pipet, kürdan vs. bişeyler koyman lazım. "Ağaç türü" diye başlık açmışssın ama yer türü gibi besliyorsun canlıyı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Canlınız L kaç? kab'da sadece torf var ağaç türü olduğundan genelde yukarılarda durmayı tercih ederler kabın içerisine steril edilmiş ve tırmanıp ağ öreceği bir ağaç kabuğu veya birkaç dal parçası yada dondurma çubuğu veya plastik bitkiler kullanabilirsiniz.. ağaç türleri için örnek örnek bi yaşam alanı

bgy9jY.jpg.b2c9d785da7406f08aa8b57087fc8781.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim beslediğim maculataları baz alarak yazıyorum hepsi hep tünel kazdılar hep ötekilerden daha bol toprak veririm size de aynını öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yetkin, 42 dakika önce yazdı:

Benim beslediğim maculataları baz alarak yazıyorum hepsi hep tünel kazdılar hep ötekilerden daha bol toprak veririm size de aynını öneririm

Tmm dır torf u attrıdım baya yarısına kadar torf var iki adet kürdan ve güzel dürsün diye küçük bir yaprak koydum muhtemelen tünel yapacak ama kürdanların arasına yuvasını yaparsa güzrl olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.