Jump to content
Orcunmete

Canlı Yem Lab Faresi

Recommended Posts

İyi günler, iyi akşamlar. Ankara içinde elden canlı lab faresi satıyorum, boyutları ve fiyatları aşşağıdaki gibidir.

Pinky 8tl 
Fuzzy 10tl 
Hopper 13tl

IMG-20210401-WA0000.thumb.jpeg.a01f552bcee72071fc87c0ae4a613bf8.jpegIMG_20210401_102850.thumb.jpg.8f5565c424a84dcfac971c662064ce91.jpg

• Haha 1

Hiç kargo ile gönderim yapmadım. Kargo tecrübem olmadığı için de pek yapmak istemiyorum açıkcası.

Edited by Orcunmete
Yazım hatası

Guest
Orcunmete, 50 dakika önce yazdı:

Hiç kargo ile gönderim yapmadım. Kargo tecrübem olmadığı için de pek yapmak istemiyorum açıkcası.

Otogar yap kral 

Güncel ankara içi elden satış yapabilirim. Otogar içinde denerim fakat kabul etmiyorlar bazıları. Denerim şansımı. 

Orcunmete, 51 dakika önce yazdı:

Güncel arkadaşlar, ankara içi olursa çok mutlu olucam artık...

Ankara dışına otobüs ile kolaylıkla gönderim yapabilirsiniz aslında deneyimi olan bir kaç arkadaştan yardım alıp

Walter, 8 saat önce yazdı:

Ankara dışına otobüs ile kolaylıkla gönderim yapabilirsiniz aslında deneyimi olan bir kaç arkadaştan yardım alıp

Gönderim yapmasına yapabilirim fakat gerçekten o riski almak istemiyorum ben ya, canlıları geçtim korona vs de var o yüzden çok istemiyorum açıkçasıı :(

Dondurulmuş satmıyorum, yani ben kendim öldürmek istemediğim için dondurulmuş satmıyorum direkt olarak :( üzgünüm...

Enes talha, 26.08.2022 - 14:08 yazdı:

Şuanda varmi elinde ankara içindeyim 

Dostum bulabildin mi pinky ben de arıyorum

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By sameti42
      Herkese selamlar ball bython ile tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.. 
      Donmuş fareyi çözdürdük ve besleme denedik ama yılan yemedi.. Fareyi tekrar başka zaman denemek için dondurmak uygun olurmu yoksa o fare artık çöp mü?? Şimdiden teşekkürler 🙏
    • By HOBİCİ REİS
      Arkadaşlar PİNKY (donmuş fare) lazım canlı gelecek çok aradım bulamadım nerden bulurum
    • By Tarantila Erdem
      istanbul içi,dişi panda mice arıyorum.
    • By BallpytonKAVAS
      öncelikle hayırlı ramazanlar, yılanım yemden (hamster 5 günlük) korkuyor yılanımın boyu 60 cm kalıgınlı ise 6 7 cm civarlarında bir ball piton, yılanı alalı 10 gün oldu ve aldığım ilk gün dışkıladı teraryum saklama kabı teraryumun %55 i ısınıyor %45 i ise soğuk taraf her şeyi normal 32° lik bir sıcaklık ve 27°lik bir soğukluk var ancak 9 gündür beslemeye çalışıyorum ancak yemek yemedi 5 kez dondurulmuş denedim şimdi de canlı deniyorum ama yemiyor yemden kaçıyor dondurulmuşda da böyleydi ne yapabilirim veteriner yemezse 5 güne öleceğini söyledi ne yapmalıyım bir cevap alabilirsem çözücü çok mutlu olurum bu arada asist feed i de denedim ama üstüne düşmedim çok canlı yemlede yapmak istemiyorum oda bir canlı
    • By Orcunmete
      İyi günler, 

Şu an için canlı yem sağlayabilirim. Sadece elden teslim edebilirim. 

Şu an için Fuzzy ve hopper mevcut. 
      Fuzzy 20 tl
      Hopper 25 tl

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.