Jump to content
Adim efe

Bearded Dragonum Zayıf Duruyor

Önerilen İletiler

Merhabalar yaklaşık 7 8 aylık bi bearded dragonum var çok iştahlı bir canlıydı ve çok da hareketliydi fakat son 1 2 haftadar baya bi durgun ve uykulu doğru düzgün yemek bile yemiyor bana zayıflamış gibi geldi bu arada tüm vitaminlerini düzenli olarak veriyorum uvb lambası da günde en az 10 saat açık sizce zayıf mı yoksa ideal mi

IMG20210413234752.jpg

IMG20210413234808.jpg

IMG20210413234834.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
breadedejderyasi, 2 saat önce yazdı:

bendede 2 aylik sakalli ejder var. Benimki de baya iştahsız. Yeni sahiplendim. sakallı ejderler obur olurlar yem dayanmaz diyorlardi alirken. baya az yiyor hatta ben force feeding bazen . niye böyle anlamış değilim 

yavruyken yeni aldığımda benimki de öyleydi gittikçe açılıyo iştahları

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adim efe, 13.04.2021 - 23:52 yazdı:

Merhabalar yaklaşık 7 8 aylık bi bearded dragonum var çok iştahlı bir canlıydı ve çok da hareketliydi fakat son 1 2 haftadar baya bi durgun ve uykulu doğru düzgün yemek bile yemiyor bana zayıflamış gibi geldi bu arada tüm vitaminlerini düzenli olarak veriyorum uvb lambası da günde en az 10 saat açık sizce zayıf mı yoksa ideal mi

IMG20210413234752.jpg

IMG20210413234808.jpg

IMG20210413234834.jpg

Sıcaklık kaç derece, uvb yi en son ne zaman değiştirdin hangi canlı yemleri kullanıyorsun bununla alakalı bilgi verirsen daha iyi yardımcı oluruz.

tarihinde PadeN tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Birde son attığın fotoğrafta kuyruk kısmı siyahlı çıkmış kuyruk çürümesi olabilir mi yakından çekip tekrar atabilir misin? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PadeN, 15.04.2021 - 11:41 yazdı:

Birde son attığın fotoğrafta kuyruk kısmı siyahlı çıkmış kuyruk çürümesi olabilir mi yakından çekip tekrar atabilir misin? 

IMG20210417115850.jpg

IMG-20210415-WA0010.jpg

IMG-20210415-WA0003.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PadeN, 16 dakika önce yazdı:

Normal gözüküyor. Üstte yazdığım soruların cevabını verir misin? 

Uvb 4 aylık yem olarak haftanın 3 günü karışık salata yapıp içine dubia ve tartara atıyorum onun dışında morio tartara ve dubia veriyorum sıcaklık da 35 38 arası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.