Jump to content

Recommended Posts

Yaklaşık 100 işçili Lasius Niger kolonimi çekilişle bir arkadaşa vermeye karar verdim. Çekilişin herhangi bir şartı yok katıldım yazmanız yeterlidir. 17.05.2021 tarihine kadar katılımlar devam edecek 18.05.2021 tarihinde sonucu açıklayacağım. İsteğe bağlı olarak herhangi bir kargo şirketi ile gönderim sağlayacağım. Kargoyu alıcı ödeyecek. Kazanan arkadaş mesaj olarak iletişim numarası ve adres yazması gereklidir. Herkese bol şans! 

• Like 3

EsadBuba, 9 saat önce yazdı:

Yaklaşık 100 işçili Lasius Niger kolonimi çekilişle bir arkadaşa vermeye karar verdim. Çekilişin herhangi bir şartı yok katıldım yazmanız yeterlidir. 17.05.2021 tarihine kadar katılımlar devam edecek 18.05.2021 tarihinde sonucu açıklayacağım. İsteğe bağlı olarak herhangi bir kargo şirketi ile gönderim sağlayacağım. Kargoyu alıcı ödeyecek. Kazanan arkadaş mesaj olarak iletişim numarası ve adres yazması gereklidir. Herkese bol şans! 

katıldım

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.