Jump to content
Sarp

Bioactive Trrarium Almak Istiyorum

Önerilen İletiler

Merhaba crested geckolar için Bioactive trrarium almaya karar verdim ama altında exo terra gibi altı 10-15 cm yularda olmalı. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Şık bir şey olmalı oturma odasında olacak. Önerisi olan yazabilir. Yada direk bana öyle bir teraryum verebilir ama çok para veremem 300-500 arası olmalı en çok. Şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler 

Şöyle bir şey... 

indir (3).jpeg

tarihinde Sarp tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sarp, 39 dakika önce yazdı:

Merhaba crested geckolar için Bioactive trrarium almaya karar verdim ama altında exo terra gibi altı 10-15 cm yularda olmalı. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Şık bir şey olmalı oturma odasında olacak. Önerisi olan yazabilir. Yada direk bana öyle bir teraryum verebilir ama çok para veremem 300-500 arası olmalı en çok. Şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler 

Şöyle bir şey... 

indir (3).jpeg

hiç yapmayı denemedim ama çok kolay bi sistem değil ayrıca bakım istiyor ve daha da pahalı tutar sizin belirttiğiniz fiyattan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler. Ben 400 tl ye teraryum alıyorum. Mazemeleri çok ucuz zaten odla 25 tl fln sineklik birde talaş ve torf lazım başka hiç bir şey yok. Yeniden çok teşekkür ederim iyi günler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sarp, 36 dakika önce yazdı:

Teşekkürler. Ben 400 tl ye teraryum alıyorum. Mazemeleri çok ucuz zaten odla 25 tl fln sineklik birde talaş ve torf lazım başka hiç bir şey yok. Yeniden çok teşekkür ederim iyi günler 

Sineklik ve torf ile bitmiyor malesef bioaktif teraryum yapmak sistemi oturtması da zor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bio aktif teraryum kendisine has dengesi olan bir teraryumdur sineklik, talaş ve torfla bitmiyor ayrıca hazır alsanız bile bakım gerektiriyor bence önce araştırın sonrasında kendiniz kurarsanız hem satın alacağınızdan daha ucuza mal olur hemde tecrübe etmiş olursunuz iyi hobiler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bu vivaryumu yaptim gecom için yeri bitkiler tasarım sulama ışık havalandırma vs 1700₺ civarına geldi bana siz fotodaki gibini bir kenera bırakın  300 500 e sadece teraryumu boş alırsınız oda pleksiden camdan da değil.

E06352B2-0F12-4923-B7AA-736D7F42E805.jpeg

tarihinde Gokhanguull tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.