Jump to content
Arpa

Underground Ant World

Önerilen İletiler

Undergrouund Ant World adında bir siteden karınca suluk gibi şeyler almak istiyorum ancak ne kadar güvenli pek bilmiyorum daha önce buradan bir şeyler alanlar ya da ismini iyi-kötü duyanlar var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üç karınca türü için sipariş vermiştim. Ben bi sorun yaşamadım canlılarda kargoda da bi sıkıntı çıkmamıştı üstelik wp üzerinden iletişime geçtiğinizde çok ilgili ve samimi davranıyorlar. Güvenilir site

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erastes, Bir saat önce yazdı:

Alacağın malzemeler nedir bilmiyorum ama @Onlorot arkadaşımızdada gerekli karınca hobisi ekipmanları var.. isterseniz bi göz atın,

https://reptula.com/topic/11379-karınca-hobisi-ekipmanları-outworld-suluk/

Biliyorum onada göz attım ancak sonradan karıncada almaya karar verdim canlıda sağlıyorlar. @akyamina teşekkür ederim içim rahatladı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kargoda ve alım kısmında bir problem yaşanacağını sanmıyorum. O açıdan site kaliteli. Fakat yaptıkları iş bazından düşünürsek doğaya aykırı işleyen bir sisteme sahip olduklarını düşünüyorum. Bu benim şahsi görüşüm. Şahsen alım yapmam. 

tarihinde Pratensis tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pratensis, 31 dakika önce yazdı:

Kargoda ve alım kısmında bir problem yaşanacağını sanmıyorum. O açıdan site kaliteli. Fakat yaptıkları iş bazından düşünürsek doğaya aykırı işleyen bir sisteme sahip olduklarını düşünüyorum. Bu benim şahsi görüşüm. Şahsen alım yapmam. 

tabi bir yerde haklısınız ancak ne zamandır messor kraliçesi arıyorum ancak bulamadım son çarem zaten birkaç arkadaşıma da sordum onlarda da yoktu bu yüzden satın almak zorunda kaldım

tarihinde Arpa tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arpa, Şimdi yazdı:

tabi bir yerde haklısınız ancak ne zamandır messor kraliçesi arıyorum ancak bulamadım son çarem zaten birkaç arkadaşıma da sordum onlarda da yoktu bu yüzden satın almak zorunda kaldım

Hayırlı olsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Szp

Açıkçası pek güvenilir olduğunu düşünmüyorum. Eskiden işlerini iyi yaparlardı. Sitede 3-6 gün içinde kargoya verilir diyor ürünler 1 aydır vermediler arkadaşlar kargoya ürünlerimi. Sanırım param gitti. Dikkatli olun eğer ürünleri kargoya verirlerse edit yaparım bu yorumun altına. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Szp
Guest Szp, 05.01.2023 - 12:02 yazdı:

Açıkçası pek güvenilir olduğunu düşünmüyorum. Eskiden işlerini iyi yaparlardı. Sitede 3-6 gün içinde kargoya verilir diyor ürünler 1 aydır vermediler arkadaşlar kargoya ürünlerimi. Sanırım param gitti. Dikkatli olun eğer ürünleri kargoya verirlerse edit yaparım bu yorumun altına. 

Hala kargoya verilmedi maalesef. Sürekli verildi, verileceklerle haftam bitti. Bugün artık kesin veriyorum dediler hala ses seda yok maalesef. Resim yollamıyorlar bile adamlar ürünlerin siz düşünün artık. Umarım yarın güzel bir kargoya verildi ürününüz mesajıyla kalkarım. Çok  üzgünüm böyle yaptıkları için çok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Szp
Guest Szp, 9.01.2023 - 19:25 yazdı:

Hala kargoya verilmedi maalesef. Sürekli verildi, verileceklerle haftam bitti. Bugün artık kesin veriyorum dediler hala ses seda yok maalesef. Resim yollamıyorlar bile adamlar ürünlerin siz düşünün artık. Umarım yarın güzel bir kargoya verildi ürününüz mesajıyla kalkarım. Çok  üzgünüm böyle yaptıkları için çok. 

Kargoya verildi şükürler olsun. Olumsuz bir deneyim tamamen olumlu bir deneyime döndü. Yoğunluktan demek ki uzun sürebiliyormuş bunu öğrendim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.