Jump to content
Gözde Gülseven

1.0.0 Veiled chameleon - Yemen bukalemunu - Chamaeleo calyptratus - JOKER

Önerilen İletiler

Günde ortalama 20 cırcır yemeye yavaş bile büyüyo bence, kendisinden çok göbeği büyüyo:)

20 çok tanıdık bir sayı :) benim de kızım deli gibi yiyor. kardeşler sanırım  :laugh:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Günde ortalama 20 cırcır yemeye yavaş bile büyüyo bence, kendisinden çok göbeği büyüyo:)

20 çok tanıdık bir sayı :) benim de kızım deli gibi yiyor. kardeşler sanırım  :laugh:

Sanırım :D Yoksa siz de Kaan Bey'den mi aldınızzz  :laugh:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanırım :D Yoksa siz de Kaan Bey'den mi aldınızzz  :laugh:

:laugh: :dog:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu fotoğrafı paylaşmazsam çatlardım  :laugh:

Bukalemunlar zaten bir acayip, bir komikler iyice gülünç olmuş.  :laugh: :D

Bu ufaklıkları gördükçe Yemen sahiplerini daha çok kıskanıyorum. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Keyifli hayvanlar gerçekten ama benim için biraz hayal kırıklığı oldu. Ben kedi köpek gibi kendini sevdirir bana alışır sanıyordum ama sürüngenlerde öyle bişey yokmuş :) Ama sonuçta ben elmayı seviyorum diye elma da beni sevmek zorunda değil ben mutluyum oğlumla :) Bu arada emin ol bazı Yemen sahipleri de Panther sahiplerini kıskanıyo, hem de çooook  :laugh:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir de Yemen lazım sana zaten Hani yerli üretime destek? Biz destek oluyoruz bak :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Keyifli hayvanlar gerçekten ama benim için biraz hayal kırıklığı oldu. Ben kedi köpek gibi kendini sevdirir bana alışır sanıyordum ama sürüngenlerde öyle bişey yokmuş :) Ama sonuçta ben elmayı seviyorum diye elma da beni sevmek zorunda değil ben mutluyum oğlumla :) Bu arada emin ol bazı Yemen sahipleri de Panther sahiplerini kıskanıyo, hem de çooook  :laugh:

Bazen zamanla davranışları az çok değişiyor, umarım daha sevdirir kendini. :) Kedi köpek gibi buki olmaz ama.  ;( :sigara:

Panter erkeklerini boşuna kıskanmayın, birkaç renkleri var onun harici koca kafalı plastik pullu şişkin kanserojen oyuncaklar gibiler. Mavili olanları renkten kurtarıyor ama.  :başarı: :D

Dişi panter ise kesinlikle kıskanılacak bir güzellik, kızışmadaki kızıl-pembe renkleri hem erkek Panterleri hem insanları akıldan çıkarır.  :aşk: :matrix:

Bir de Yemen lazım sana zaten Hani yerli üretime destek? Biz destek oluyoruz bak :)

Bu yıl hayvanları satacağımı bildiğimden, bu yıl kalsa da 2-3 yıla yurt dışına gideceğimden almadım abi.  :sigara: Alıp bıyıkları terlemeden, çeyizi bitmeden satmak olmazdı.  :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.