Jump to content
MadaraUchiha

Tarantula

Önerilen İletiler

Forum ve kişilerin güvenliği için alım satım önerisi yapamıyoruz. 

Başlangıç için hangi türü seçmeniz konusunda gerekli bilgiler hem forum hem de internet üzerinde zaten fazlasıyla mevcut.. 

• Like 2
  • Thanks 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Forum hoş geldiniz. 

@Wh1teın da belirttiği gibi, üyenin güvenliği için yasal olmayan türlerin alım satın ilanını açmıyor, bunların yönlendirmesini yapmıyoruz.

İsteyen kişiler zaten özel mesaj ile ulaşacaktır. 

Foruma hoş geldiniz. 

İyi hobiler.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seamansoul, 23 dakika önce yazdı:

Forum hoş geldiniz. 

@Wh1teın da belirttiği gibi, kullanıcı güvenliği için yasal olmayan türlerin alım satın ilanı açmıyoruz, bunların yönlendirmesini yapmıyoruz.

İsteyen kişiler zaten özel mesaj ile ulaşacaktır. 

Foruma hoş geldiniz. 

İyi hobiler.

Abi birşey soracaktım biz foruma şu türü arıyorum diye yazsak , sahiplendiren birisi bize DM'den yazsa sıkıntı olurmu ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
36 minutes ago, Bahtsız piyade said:

Abi birşey soracaktım biz foruma şu türü arıyorum diye yazsak , sahiplendiren birisi bize DM'den yazsa sıkıntı olurmu ? 

Yasal olmayan türler için "arıyorum" "satıyorum" içeren başlıklara maalesef -sizlerin güvenliği için- izin vermiyoruz.

Anlayışınız için teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eray2087, 19 dakika önce yazdı:

Bakıyorum yazsak?

Kardeşim adam yasak diyosa zorlama bunu dememde normalde yasak ama facebook gruplari var sürüngenpazari.com var oralardan bulabilirsin işte 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eray2087, 2 saat önce yazdı:

Bakıyorum yazsak?

Bu kuralları sizin iyiliğiniz için koyuyoruz, egzotik canlı arama ilanlardan bile ceza yenilebiliyor o yüzden hobiyi göze sokmadan yapmaya çalışıyoruz. Tarantula baktığınızı belirtmek hakkında bir kural yok ama şahsen tasvip etmem. 

Forumumuzu kimsenin mağdur olmayacağı bir bilgi ve yardımlaşma platformu olarak tutmaya çalışıyoruz. Anlayışınız için teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.