Jump to content
pelinist88

Satılık Exo Terra Teraryumlar

Önerilen İletiler

Merhabalar,

Elimde 30x30x30 cm ve 20x20x30 cm exo terra marka teraryumlar var, taşındığım ve artık kullanmadığımız için satıyorum. 575 tl ve 500 tl aklımdaki fiyatlar. Bunlar dışında exo terra suluk, kaya ve ısıtıcılı kaya vs mevcut elimde. İsteyenler mesaj atabilir. 

AC8292CA-DAD1-41C1-96ED-E70C303C514F.jpeg

97D4CF8D-130F-45E7-84D6-B60DE2CF16A7.jpeg

0949538E-A1EA-4D6C-8709-1275BA35BDF9.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Exo Terra marka,

Isitici Kaya - 150 tl

Saklanma Magarasi(small) - 80 tl

Suluk/Mama Kabi(Medium)- 70 tl

Nemolcer- 75 tl

Termometre- 75 tl

Breeding Box Small(20x20x14)- 145 tl

Farkli boy breeding boxlar da mevcut. 

C5EAFFC7-F9D9-418D-9837-1A78E517AB67.jpeg

53FE263D-60F3-4A74-8622-56D65749857B.jpeg

87327BE1-0D63-4247-A5CC-73834E9DD442.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pelinist88, 17.04.2022 - 15:18 yazdı:

30x30x30 cm satildi. 

Merhabalar satilmadiysa talibim insatgramdan bana ulasirmisiniz @yusufs_tprk

tarihinde Yusufff tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: baranuslu
      Crested geckomun teraryumu için pet shoptan böyle bir şey aldım, pet shoptaki kişi "mango kökü" dedi  ama bu bir mangrove kökü mü yoksa yati kökü mü emin olamadım. Birkaç kez kaynar suya koydum ve suyun rengini sarı yaptı, teraryumuma eklemek için ne yapmalıyım? 

• Yazan: akudra
      Merhabalar,30x30x30 boyutunda veya o civarlarda teraryum arıyorum.
      pleksiden kendi imal edebilen arkadaşlar varsa onlardan da alabilirim.
    • Yazan: Kuzeyoz
      Elinde 30 30 45 teraryum satan varsa ulaşabilir mi? veya cam teraryum yapan tanıdığınız var mı.
    • Yazan: Nurullah
      Merhaba forum, tanıdığım bir pleksi kesim atölyesi ile anlaşarak teraryum üretip sizlere sunmaya karar verdim. Fiyatları elimden geldiğince düşük tutmaya çalışıyorum, ben de hobimizin içindeyim ve pahalılıktan sizler gibi ben de şikayetçiyim. Öncelikle sizlere sipariş vermeniz halinde nasıl bir yol izleyerek siparişinizi hazırlayacağımdan bahsedeyim:
      - İlk olarak bana whatsapp ya da forum üzerinden ulaşarak siparişinizin boyutlarını bildirmeniz gerekiyor.
      - Bildirdiğiniz boyutlara ait ücretin ödemesini önden almam gerekiyor çünkü kesim için de benden peşin para istiyorlar.
      - Ardından kesilen ve teraryum haline gelmesi için hazır hale gelen malzemeleri birleştirerek sizlere gönderebileceğim duruma getiriyorum. (İsterseniz parçalı halde sizlere gönderim sağlayabilirim, siz birleştirirsiniz.)
      - Dilediğiniz kargo şirketi ile sizlere karşı ödemeli olarak ya da eğer mümkünse otobüs ile gönderim sağlıyorum.
      Yer: Ankara

ÖRNEK Teraryum Fiyatları: 
      (En)x(Boy)x(Yükseklik)
      10x10x10 -> 50₺
      20x20x20 -> 100₺
      20x30x20 -> 150₺
      20x40x20 -> 200₺
      30x30x30 -> 300₺
      30x30x45 -> 400₺
      45x45x60 -> 700₺
      Pleksi Kalınlığı -> 3mm
      İsteğe özel boyutlarınız için whatsapp üzerinden size özel fiyatı veriyorum.

NOT: Fotoğraf eklemek için elimdeki siparişlerin kesimini ve birleştirmeyi bekliyorum. En yakın zamanda fotoğraflar eklenecek.
      *Siparişlerinizi kendi canlım için hazırlıyor gibi hazırlıyorum.
      *Özel mesaj atarak whatsapp iletişim numaramı isteyebilirsiniz. (Sorularınızı özel mesaj olarak da cevaplayabilirim.)

• Yazan: Thei
      Türkiye şartlarında 200 tl bütçe ile ekteki teraryuma benzer bir teraryum tasarımı düşünüyorum, mağara için ne kullanacağım bilmiyorum. Kullanabileceğim malzemeleri önerebilir misiniz? Bu arada mağara üzerindeki sarmaşık muhtemelen yapay bir sarmaşık, yosun ise kaya yosunu olarak geçiyor. Teraryumum; 40x20x20 görseldeki ölçülere yakın bir ölçü olsun istedim.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.