Jump to content
İnsan

Ailemi Tarantula Almak Için Ikna Edemiyom Yardım

Önerilen İletiler

3-4 aydır ailemi tarantula almak için ikna etmeye çalışıyorum ama hep ben o canlıyla aynı ortamda bulunmam, ya kaçarsa naparız gibi şeyler söylüyolar ailemi ikna etmek için yardım eder misiniz aşırı heveslendim zaten satıcıyıda bulduk ama canlı yem nereden bulabilirim güvenilir olması lazım

tarihinde İnsan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim

Yetkin, 3 saat önce yazdı:

canlı yem sitelerinden alabilirsiniz, aile ikna konusunda ailen aileye değişiyor ailenizi de en iyi siz bilirsiniz çok diyecek bir şey yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İnsan, 6 saat önce yazdı:

3-4 aydır ailemi tarantula almak için ikna etmeye çalışıyorum ama hep ben o canlıyla aynı ortamda bulunmam, ya kaçarsa naparız gibi şeyler söylüyolar ailemi ikna etmek için yardım eder misiniz aşırı heveslendim zaten satıcıyıda bulduk ama canlı yem nereden bulabilirim güvenilir olması lazım

Nerden aldığını paylaşırsan çok sevinirim..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tarantula_Yusuf, 10 saat önce yazdı:

Yıllar önce aynı şekilde yazan birisine yardımcı olmuştum. Sonunda alabilmisti tarantulayi . Canlı yem için Ankara canlı yem öneririm . 

Knk sen kuro'ya yardım edendin dimi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İnsan, Bir saat önce yazdı:

Knk o taktikleri denedim ama ikna olmadılar

Alkolün sigaran yoksa bunlardan bahset işte. Hobi olarak yapmak istediğini zararlı bir şey olmadığını söyle. Kabında besliyecegini ve asla çıkarmayacagini falan söyle. Bilemiyorum ailen nasıl insanlar ama sen bilirsin işte , nabza göre şerbet vermen lazım .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tarantula_Yusuf, 10 dakika önce yazdı:

Alkolün sigaran yoksa bunlardan bahset işte. Hobi olarak yapmak istediğini zararlı bir şey olmadığını söyle. Kabında besliyecegini ve asla çıkarmayacagini falan söyle. Bilemiyorum ailen nasıl insanlar ama sen bilirsin işte , nabza göre şerbet vermen lazım .

Hepsini yaptım ve hala aynı düşünüyolar annem ikna oldu gibi ama babam hala ben onla aynı evde durmam falan diyo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İnsan, 37 dakika önce yazdı:

Hepsini yaptım ve hala aynı düşünüyolar annem ikna oldu gibi ama babam hala ben onla aynı evde durmam falan diyo

Klasik işte , kedi için de aynısını derler ama alınca bir şey demezler . Annen izin veriyorsa sıkıntı yok . Ben ilk aldığımda sadece annemin haberi vardı . Sonrasında babam öğrenince at , sat falan dedi ama alıştı . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tarantula_Yusuf, 28 dakika önce yazdı:

Klasik işte , kedi için de aynısını derler ama alınca bir şey demezler . Annen izin veriyorsa sıkıntı yok . Ben ilk aldığımda sadece annemin haberi vardı . Sonrasında babam öğrenince at , sat falan dedi ama alıştı . 

Tamam bi aldırmayı denerim eğer alırsam söylerim almazsam hala yanıt aramaya çalışırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.