Jump to content
kulak_kiri

Ters duruyor

Recommended Posts

ışık ses titreşim  olmamalı  yemi  al  ordan  geç  kalınış  bir  durum  nem  sanki  min.  seviyede  .  özür  dileyerek  söylüyor  ve  soruyorum  bu  canlılar  hakkında  neden  bilgi  edinilmiyor  inanın  zor  ve  emekle  büyütülen  bir  calıdır  bu . 

canlı  kabuk  atıcak  yani  yeniden  doğacak  rahatsız  etme  dürtme  sakın

Nemlendirme yaptım(içinde su kabı ve sünger var ama spreyledim azcik), karanlık bi alana yerleştirdim, yerinden oynatılmadı tabi ben ulasana kadar oynatildiysa bilemiyecem.

Genel bakımları hakkında okudum az çok bilgim var ama kabuk drgistirirken ters dondugunu bilmiyordum ters dönmüş bi vaziyette görünce telaş yaptım elimde olan Smithi gece kbuk atmış ve görmemiştim. Yemi almak için kabı acmam gerekiyor almalimiyim kalsın mi rahatsız olur mu

Yem  surekli haraket  ederse  canli bunu  hisseder    strese  girer .  Umarim  kötü  bir  tecrübe  olmaz  bu  yasananlar  sağlıklı  bir  şekilde  kabukdan  cikar canlinin  boyutunu  bilmiyorum  ama  tahminen  soyliyim  3  saate  kabugu  atip  düz  dönmesi  gerekir  bu  gibi  durumlarda  yerinden oynatmadan  üstüne koyu bir  örtü  ortmeniz  kafi . Yer  degisikligi  de  sallanmasina  ısı  deyisimine  neden  olur .

Buna  benzer  ne  oldugundan  emin  olmadiginiz  durumlarda  canliya  mudahale  etmeden once  hizli  bir  sekilde  tarantula hakkinda  bilgi  sahibi  olan  herhangi  biriyle  gorusmeniz  iyi  olur . bu  konularda  beni 7/24  rahatsiz  edebilirsiniz  hic  problem  değil. Ulasamazdaniz  diger  sosyal  aglardaki  gruplarda  mutlaka  biri  online  dir . Hemen  paylasim  yapmaniz  iyi  olmuş  umarim  bir  sorun  yasamazsiniz

tşk ederim hocam, bakan tek ben olmadığımdan sanırım benden önce bi müdahale olmuş, inş. sonuç acı olmaz. zaten görür görmezde aldığım arkadaşa yazdım ve buraya yazdım sağolsun herkes yardımcı oldular. tekrar tşkler

tşk ederim hocam, bakan tek ben olmadığımdan sanırım benden önce bi müdahale olmuş, inş. sonuç acı olmaz. zaten görür görmezde aldığım arkadaşa yazdım ve buraya yazdım sağolsun herkes yardımcı oldular. tekrar tşkler

müdahale oldugu  aşikar  ama  yinede  emin  olmak için  sormustum  .  son  durum  nedir ?

Resimde 4 adet cırcır böceği görüyorum. İnşallah kabuk atıp düzelir. Bol şans

Kabukdan  saglam  cikabildigini  hic  zannetmiyorum  ama  hayat  mucizelerle  dolu .

Herkes tarantula beslemeyi anasının karnında öğrenmiyor sonuçta. Zamanla deneyimle öğreniyor. Böyle yıkıcı eleştiriler yaparak insanların hevesini kırmanın amacı nedir? İnsanlar bişeyi sorarken çekinecekse hatta soramayacak bilgi paylaşımı yapamayacaksa forumun amacı ne?!

• Like 1
  • Thanks 1