Jump to content
akudra

Springtail İsopod

Önerilen İletiler

Merhabalar, isopod ve springtail için arıyorum.

çok elzem olmamakla birlikte bioaktif teraryuma uygun bitki ve malzemeler(torftur ıvır zıvırdır...) arıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
akudra, 40 dakika önce yazdı:

Merhabalar, isopod ve springtail için arıyorum.

çok elzem olmamakla birlikte bioaktif teraryuma uygun bitki ve malzemeler(torftur ıvır zıvırdır...) arıyorum

İnstagramda isopodtr diye bir sayfa var. Kaan ağabeyde takip ediyor. Büyük ihtimalle güvenilir. Hesaba bakabilirsin orada shopier mağazası var. Güvenilir olup olmadığını tam bilmiyorum ama Kaan ağabey takip ediyorsa güvenilirdir :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SALÇA, 17.12.2022 - 21:59 yazdı:

İnstagramda isopodtr diye bir sayfa var. Kaan ağabeyde takip ediyor. Büyük ihtimalle güvenilir. Hesaba bakabilirsin orada shopier mağazası var. Güvenilir olup olmadığını tam bilmiyorum ama Kaan ağabey takip ediyorsa güvenilirdir :D 

bakayım teşekkürler

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
On 12/17/2022 at 9:16 PM, akudra said:

Merhabalar, isopod ve springtail için arıyorum

Springtail bende aramaktayım elinde olan mesajdan iletişime geçebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu konuda bir sorum olacaktı. Konuyu kirletiyorsam mazur görün. Bu canlıları bende tarantula yaşam alanı için düşünüyorum. Şu ana kadar mite sorunum olmadı ancak bir çok kişi iyi olur demiş. Bu canlılar, Madagascar gibi tırmanabiliyor mu? Yoksa dubia gibi tırmanma özelliği yok mu?
Saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
37 minutes ago, Bogachanturk said:

Bu konuda bir sorum olacaktı. Konuyu kirletiyorsam mazur görün. Bu canlıları bende tarantula yaşam alanı için düşünüyorum. Şu ana kadar mite sorunum olmadı ancak bir çok kişi iyi olur demiş. Bu canlılar, Madagascar gibi tırmanabiliyor mu? Yoksa dubia gibi tırmanma özelliği yok mu?
Saygılar

Bioactive tarantula teraryumu yapacaksanız kullanılabilir ama eklembacaklıların yoğun dışkılaması olmadığı için isopodlar çok bir işe yaramayacaktır. Zaten nemlendirirken yaşam alanının bir kısmını nemlendiriyoruz. Açıkcası tarantula teraryumunda mite oluşturmak ekstra bir beceri gerektiriyor :) (Nem seven türleri beslemiyorsanız) Pütürlü yüzeylere tırmanabiliyorlar ama cam gibi daha az pütürlü yüzeylerde tırmanma konusunda bir lobster kadar iyi değiller. 

tarihinde shiytokio tarafından düzenlendi
  • Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.