Jump to content
5234

Hâlâ Crested Gecko Üreten Kaldı Mı?

Önerilen İletiler

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: baranuslu
      Crested geckomun teraryumu için pet shoptan böyle bir şey aldım, pet shoptaki kişi "mango kökü" dedi  ama bu bir mangrove kökü mü yoksa yati kökü mü emin olamadım. Birkaç kez kaynar suya koydum ve suyun rengini sarı yaptı, teraryumuma eklemek için ne yapmalıyım? 

• Yazan: Charnolooze
      Canlım son deri değişiminde kuyruğunu ısırıyordu her deri değişiminde yapar bunu deriyi atmak için ben yardımcı olurum ıslak kulak pamuğu ile son değişiminden sonra kuyruğunda bi gariplik var göze batan sağlığı konusunda endişem var kuyruğunu sanki biri tutup çevirmiş orası iltihap yada ödem olmuş gibi görünüyor başına daha önce böyle birşey yada benzeri bir olay gelen varsa lütfen yardımcı olun

• Yazan: belvedere98
      Merhabalar,

Crested geckom için toz mama arıyorum, Türkiye'de mlesef satılmıyor. Örnek markalar Repashy, Pangea vs. Son tüketim tarihi geçerliyse, birazı kullanılmış da olsa alabilirim. Elinde bulunan veya temin edebilecek olan varsa benimle iletişime geçebilirsiniz. Teşekkürler.
    • Yazan: AnılEr
      Merhabalar,

Geçmişte uzun süredir bu hobinin takipçisi olan biri olarak canlılar için canlı yem yem kabı bulmak yada ayarlamak biraz zorlu oluyordu. Buna istinaden kullan at plastik 50cc ve 100cc sos kaplarına uygun olabilecek bir yem kabı tasarlamak istedim. Ve satışa sunmak istedim.

Ürünün ölçüleri ==> 15cm x 8cm x 6cm(Yükseklik) / Sos kapları için iç çap 6.8cm civarında (Sos Kaplarının çapı 7cm / yükseklikleri uzun 4.5cm - kısa 2.5cm) Şeklindedir.

Görseller : 

Uyumlu sos kapları:

50cc

100cc

!! Yem kabı üzerinde 100cc sos kaplarını sorun yaşamadan kullanabilmek amacıyla yüksekliği biraz uzun tutmak durumunda kaldım fakat sadece 50cc kullanılacak ise ürünün yüksekliğini isteğe göre değiştirmem mümkün. 

100cc uygun Fiyat: 40TL + Kargo 

50cc uygun Fiyat: 30TL + Kargo 

Not : Kargo anlaşmam bulunmadığından dolayı alıcı ödemeli kargo gönderebilmekteyim. Ürünün bir ağırlığı olmadığından ve boyutlarının aşırı büyük olmamasından kaynaklı olarak kargonun çok tutmayacağını düşünmekteyim. Yakın zamanda arkadaşımın kargo anlaşması üzerinden gönderim sağlayabilip sağlayamadığım ile alakalı güncelleme yapmayı düşünüyorum. 

Ankara içi elden teslim sağlayabilirim. Onun haricinde kargo ile gönderim sağlayacağım.
    • Yazan: Emirdkrn
      Crested geckom var d3 lü kalsiyum aldım,birde multivitamin alacağım multivitamin d3 lüsü mü olacak hangisini düz olanımı hangisini almalıyım söylerseniz sevinirim link varsa da olur.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.