Jump to content
Sign in to follow this  
Aliemre

Canlilarim..

Recommended Posts

0.0.1 Xenesthis Immanis

0.0.1 Pamphobeteus Cascada

0.0.1 Pamphobeteus sp.Duran

0.0.1 Lasiadora Parahybana

0.0.1 Pelinobius Muticus(King Baboon)

0.0.1 Thrixopelma Ockerti

0.0.1 Psalmopoeus Irminia

0.1.0 Grammostola Rosea

Candy Cane Corn Snake/sub adult-erkek

Snow Corn Snake/baby-disi

Tarantulalarin cogunu sahiplenmemi saglayan iclerinden en ozel turleri bana tavsiye eden,hic bir sorunda yalniz birakmayan her konuda yardimci olan    bana iyi bir abi,arka das olan occan nickli Ozcan Serine cok tesekkur ediyorum..Kendisinin kimseyi magdur etmemek icin bir cok fedakarliklar yaptigina bizzat sahit oldum gonul rahatligi ile alisveris yapabileceginiz  tam bir Tarantula sever :) Yilanlarim ise Tropheus nickli Yasin abinin yerli uretimlerinden alinmistir hobide yeni oldugum zamanlarda Yasin abi hic bir sorunda yalniz birakmadigi gibi arkadaslarimin bile yilanlarinda yasadigi sorunlarda yardimci olmustur ve 5 aydir hala her konudada yardimci olmaktadir ondanda ayni sekilde gonul rahatligi ile alisveris yapabilirsiniz.Hobiye ilk basladigimda aldigim canlilarin saglikli ve son derece kaliteli cikmasinin yaninda en buyuk sansimin karsima iyi insanlarin cikmis olmasi oldugunu dusunuyorum.Beni  Ugur Emre Serin,Berk Sendur,Baris Duman,Sezer Guler arkadaslarim ve Mustafa Yasan abimle tanismami sagladigi icinde ayrica Ozcan abiye tesekkurler.Surungen hobisini,sevgisini ismi gecen abilerim ve kardeslerimle paylastigim icin mutluluk duyuyorum.