Jump to content
CyBeRr

Reptula Vip Facebook Kapalı Grup

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar.

Aslında Facebook grup açmamaya uzun süre direndim ama artık yoğun istek üzerine ve yaşanan bir takım sıkıntılar nedeniyle yeni grubu açmış bulunuyoruz.

Adından da anlaşılacağı üzere grupta saygı çerçevesinde kalacak kişiler alınacaktır. Herhangi bir huzursuzluk yaratan kişi olduğunda sorgu sual olmadan gruptan çıkarılacaktır. Tabi grupta bilgiden çok günlük fotoğraflar ve eğlenceli videolar vs paylaşımı yapıp, bilgi amaçlı konular yine forumda paylaşılacaktır. Çünkü gruplar bilgiyi saklama açısından pek sağlıklı olmuyor. Paylaşılan bir bilgiyi 2 gün sonra bulmak oldukça zor oluyor. Yine yardım talepleri için de forum üzerinden konu açılır ise hem size yardımcı olacak kişi sayısı daha fazla olacaktır hem de orada verilen bilgiler daha sonra başka hobici arkadaşların da işini görecektir. Bu sebeple artık özel mesaj veya WhatsApp yoluyla sorulan soruları burada paylaşırsanız çok daha mutlu olurum.

Gruba katılmak için tıklayabilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/reptulavip

CE89261A-9178-47AC-9FAB-F359737E5C1A.jpeg.40831d7d629e9c849544d414df1b1b5b.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Enes G.

Forum kesinlikle bilgi ansiklopedisi olarak önemli bir noktada grupta soru sorulsa bile buraya yönlendirmek herkes için fayda sağlayacaktır.  Hepimize hayırlı olsun 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Grubumuzdaki anlık paylaşımlar ve dayanışma sayesinde birbirimizle olan iletişimimizin güçleneceğine, grup sayesinde hedeflerimizin ve hobimizin aramıza yeni katılan yada merakı olan arakadaşlara daha bilinçli bir şekilde yansıtılacağına inanıyorum. Pet olarak hangi canlıyı seçersek seçelim özverili, ilgili ve duyarlı olmamız gerektiğini başta belirtmek isterim. Hakeza Forumumuz zaten başlı başına sürüngen, eklem bacaklılar, amfibiler vs, canlılarımız için ansiklopedi niteliğinde... 

Yenilenen yüzüyle Reptula Forum ve Yeni kurulan Reptula Vip Facebook Grubumuz hobiye gönül veren herkese hayırlı olsun...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.