Jump to content
Ali58

Smithi Tarantulam Öylece Duruyor

Önerilen İletiler

LuCifeR, 7 saat önce yazdı:

Saklanma alanı varmı ?

Evet pet şişenin kapağından yaptım ama bir defa girdi sadece hoşuna gitmedi galiba.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence yeterli mağara. Ama su kabını ya tam doldurmamanı yada içine taş koymanı tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CyBeRr, 13 dakika önce yazdı:

Bence yeterli mağara. Ama su kabını ya tam doldurmamanı yada içine taş koymanı tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet onuda ayarlıyım hemen az koyuyorum ama işi sağlama almak gerek :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LuCifeR, 05.11.2017 - 12:16 yazdı:

Kapak küçük gelmiş olabilirmi ? 

mağarayı yaptığımdan itibaren hep orda takılıyor yüzünü göremiyorum valla :) diğerini sevmemişti bunada fazla ilgi duydu :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sakin, uysal ve tam başlangıç türü ama işte yavaş büyümesi ve genelinde olan bu utangaçlığı yeni hobicilerin sabrını zorluyo :) bende bu türle başlamıştım fakat daha sonra tür sayısını arttırdım. Bol bol sabretmeniz gerekicek bu hallerine yapcak hiç bir şey yok malesef :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Moseleyyy, 13 saat önce yazdı:

B. hamorii bu hocam, daha çok sabretmeniz gerekecek:)

Eminmisiniz aldığım kişi smithi oldunu söyledi kargolamada çok profesyoneldi böyle birsey yapacağını sanmıyorum ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arowana heco, 2 saat önce yazdı:

Sakin, uysal ve tam başlangıç türü ama işte yavaş büyümesi ve genelinde olan bu utangaçlığı yeni hobicilerin sabrını zorluyo :) bende bu türle başlamıştım fakat daha sonra tür sayısını arttırdım. Bol bol sabretmeniz gerekicek bu hallerine yapcak hiç bir şey yok malesef :) 

Bende bir tanede pharaybana almayı düşünüyorum zehir seviyesi düşükmüş ve hızlı büyüyormuş galiba. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arowana heco, Bir saat önce yazdı:

Güzel tür :)  agresif, aktif ve boyutları bakımından diğer türlere göre daha iri oluyolar. Bence havalar iyice soğumadan alın :)

Benim alerji sorunda ondan karar veremedim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yanıt geç olsada kusura bakmayın yeniyim zaten ben sling tar.lara genellikle hap konulan o plastik kısmını alıp sıcak suda bir müddet beklettikten sonra içine su doldurup koyuyorum gayet iyi oluyor denemelisiniz aynı zamanda nemlendirmeyi köşeden de ıslatarak yapıyorum 

15133724827521345406049.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tarantula bu günlerce kıpırdamadan duracaktır mağara koyarsınız o kazdığı yerde güvenli hissediyorsa orada durur bazen mağarasına girer ağzını kapatır aylarca çıkmaz tarantula besliyorsanız sabırsız olmayacaksınız aylarca yemediği saklandığı günler olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eklembacak, 12 saat önce yazdı:

Tarantula bu günlerce kıpırdamadan duracaktır mağara koyarsınız o kazdığı yerde güvenli hissediyorsa orada durur bazen mağarasına girer ağzını kapatır aylarca çıkmaz tarantula besliyorsanız sabırsız olmayacaksınız aylarca yemediği saklandığı günler olacak.

Yorumunuz için teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.