Jump to content

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar evet daha önce söylemiştim forumda aktiflikleri zaman zaman ödüllendireceğimi.

Bu yıl itibariyle her ayın liderine "Sürüngen Dostları ve Reptula Logolu Kupa", Anahtarlık, Kalem ve Reptula Sticker göndereceğim.

Küçük bir hediye ama bizden bir anı olarak evinizde saklayıp kullanabileceğiniz ufak hatıralıklar olacak.

Admin ve modlar tabi bu durumdan yararlanamayacak. O yüzden birinci onlardan olursa bir sonraki üye kazanmış olacak.

Forum'a faydalı olan Moderatör ve Editörler için ayrıca planlarım var merak etmesinler

Bu arada kazananı sizler belirliyorsunuz. O yüzden size faydası dokunan içeriklere veya beğenmediğiniz içeriklere mesajın altındaki buttonları kullanarak puan verebilirsiniz. Olumlu puanlar +1 Olumsuz puanlar -1 olarak sayılacaktır.

Ve tabi kazanan arkadaşlar 2. ye kazanamayacaktır.

Ocak Ayının Lideri [mention=1110]yek0665[/mention]

Tebrik ediyoruz. Ve adres bilgilerini bekliyoruz  

OCAK AYI LİDERİ

[mention=1110]yek0665[/mention]

5a7230e20d32f_Screenshot2018-02-0100_03_45.thumb.png.893474515b9f0e5eda657808ae50ce08.png

• Like 1

Liderleri tebrik ediyoruz. :D

Bu arada bu sürüngen dostları anahtarlığını almanın başka bir yolu yok mu ? ^_^

• Like 2

Liderleri tebrik ediyoruz. 
Bu arada bu sürüngen dostları anahtarlığını almanın başka bir yolu yok mu ? 

Kargo ile yollayabilirim isteyenlere ama kargo ücretleri malum biraz yüksek. Gerçi isteyene muhtemelen indirimli kargo ile 6-8₺ arası ödemeli ücret ile anahtarlık, kalem ve Reptula logosu yollayabilirim.
  • Thanks 1

CyBeRr, 6 dakika önce yazdı:

Kargo ile yollayabilirim isteyenlere ama kargo ücretleri malum biraz yüksek. Gerçi isteyene muhtemelen indirimli kargo ile 6-8₺ arası ödemeli ücret ile anahtarlık, kalem ve Reptula logosu yollayabilirim.

Abi bana da yolla diycemde biraz uzak gibi mesafe :D:D

@CyBeRr abi çok mutlu ettin beni teşekkür ediyorum :):) tüm forumdaş aileme de teşekkürü bir borç bilirim :) 

Bu forum bana bir çok güzel şey kattı güzel arkadaşlar, abiler ve kardeşler başta olmak üzere burası sayesinde birçok bilgiyi öğrenebildik elimizden gelen ve birazcıkta olsa bilgi birikimimiz olan şeylere yardım etmeye çalıştık.İnşallah bundan sonrasında da hep beraber güzel yerlere geleceğiz .Biz kez daha forum ilgililerine ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum çok sağolun :) 

• Like 3

Şubat ayı Liderimiz ise: @YushyLeN1 arkadaşımızı tebrik ediyoruz bizlere güzel bilgiler verdiği için. Bilgilerini bana özelden atabilir.

Bu arada bardakları henüz bastıramadığımız için @yek0665 a da henüz ulaşmadı :) Yakın zamanda ikisini birlikte yollarız.

5a9c6f7540c3a_Screenshot2018-03-0501_10_25.thumb.png.e6ecf72ea7cf4fbfa7815858f9a3254a.png

• Like 1
  • Thanks 1

@yek0665 & @YushyLeN1 

1 sene olmuş bardakları bir türlü bastıramamıştık o zamanlar ama şuan Reptula bardaklarımızı yaptırdık. Bana adreslerinizi gönderirseniz tekrardan sizlere bardaklarınızı kargo edeyim.

Kusura bakmayın gecikme için :) 

Böyle bir formun varlığı bizler için en güzel hediye , forumda paylaşılan her tecrübe bizler için en büyük ödül iyi ki varsınız 😊

Aktiflik fırladı bir anda :D benim sıralamaya girmemiş olmamda bir ilginç.

Aktiflik fırladı bir anda  benim sıralamaya girmemiş olmamda bir ilginç.
bu etkinlik neden hala devam etmiyor acaba arada kaynayip gitmis sanirim

SM-J510FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi