Jump to content
EnisAydeyer

Kaybolan Erkek

Önerilen İletiler

Erkek cücem yok kayıplara karıştı bence dişi yedi.2 günde yem yağtığım halde birde toplam 15 kadar yumurta almıştım :( baya üzüldüm fakat iskeleti bile ortada yok

SM-C5010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Akvaryumda ararken yerde buldum fakat hala karaya çıkma derdinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun. Bende zamanında az semender aramadım evde. Camlara yapışa yapışa akvaryumdan kaçıyordular benimkiler. Hızlıca bulmanız iyi olmuş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir başka konuda kablo girişlerini bile bantlayıp kapatmak zorunda kaldığımı yazmıştım. Bunların firar çabaları takdire şayandır. En küçük delikten bile kaçarlar, cama tırmanırlar, kablo üzerinden yürüyüp giderler. Kuruyup ölmeden bulunup geri konması iyi olmuş. Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konu açılmışken yavruların bakımını nasıl yapıcam filtre koyarsam uçarlar filtre en düşükte çalışırken bile güçlü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

filtre koyma gerek yok şimdilik zaten bitkileride onların yanına alıcaksın ya bi nebzede olsa suyu temizler :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peki benim yavrularımın 30 undan 6 sı çıktı şuan bunları neyle besliyeceğim kaç günde bir besleyeceğim bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.