Jump to content
Azauqyar

Yankı

Önerilen İletiler

Selamlar, ismim Yankı. 17 yaşındayım, Aksaray'da yaşıyorum. Şuan Aksaray Fen Lisesi öğrencisiyim. Hatırlayabildiğim en küçük anılarımda bile hayvanlara olan ilgimi hatırlarım. Çok sıkı hatta profesyonel denilebilecek düzeyde Pokémon ile uğraşıyorum, değerli canlılara olan ilgimin sebeplerinden birisi sanırım :D . Biyolojiye bayılıyorum, olacağım mesleğin Genetik Mühendisliği olmasını istiyorum, şimdilik. Şuana kadar herhangi bir canlı besleyemedim yaşımdan ve aile faktöründen dolayı lakin şimdi CyBeRr abimizden aldığım Leopard Gecko ile birlikte hobiciliğe de ilk adımımı atmış bulunuyorum. Bu hobinin tek canlıyla kalmasını da kesinlikle istemiyorum. Okulum vesaire bittikten sonra ciddi anlamda canlılarla uğraşmak şimdilik hedefim. Geckolar ve yılanlar favorilerim. Bir de yılan almak isterdim ama malumunuz ailemle yaşayan biriyim ve evde ''anne'' faktörü bulunması ile birlikte Leopard Gecko'ya iznimi bin türlü çakallıkla aldım. En azından aldım yani :D. Neyse efendim, birkaç aydır forumda takılıyorum ama canlımı aldığıma göre üyelik açmak farz oldu diyerekten açayım dedim. Pek de yeni sayılmam yani :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Yankı :D Bu forum canlı arttırmanın tam yeri zaten :D

Bu arada Pokemon ile uğraşıyorum derken? Koleksiyon mu yoksa oyun ile ilgili mi? Merak ettim :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.