Jump to content
Nactarum

Sling Rosea Su Ihtiyacı

Önerilen İletiler

Herkese iyi forumlar ve iyi geceler yaklaşık 2 gün önce 2 adet sling g.rosea sahiplendim şansıma ikisinde naz yapmayan canlılar daha bu gün attığım un kurtlarını 5 dk içinde hüplettiler ancak kafamda bir soru var bu arkadaşlarımın su ihtiyacını Nasıl gidermeliyim teraryumunun bir köşenizde ortalama 1 yemek kaşığı kadar su döküyorum fakat başka birşey yapmalı miyim yardımlarınızı bekliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Canlılar küçük boyuttayken su kabı pek önerilmez. Döktüğünüz su hem ortam nemi için hem canlı için yeterli olacaktır. Canlı ihtiyacı olan nemi zaten yediği besinlerden de alacağı için şu an da ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Fakat ben daha önce dehidrasyon ile ilgili problemler yaşadığım için her ihtimale karşı slinglerde de su kabı bulundurmaya dikkat ediyorum. Pet şişelerin kapaklarının iç kısımlarında derinliği daha az olan bir kısım var. Kapağın geri kalan etli kısmını kesip sadece içteki küçük daireyi bırakıyorum. Hiç boğulma vakası yaşamadım şimdiye kadar. Mutlu hobiler.. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.