Jump to content
Mr.slushy

Başlangıç Için

Önerilen İletiler

Foruma ilk mesaj attığımda crested gecko ile başlamaktan bahsetmiştim fakat Sürüngen Dostları kanalınızda Red eyed crododile skink i görünce gerçekten canlı çok hoşuma gitti. Forumda üreten elinde olan arkadaşlar var mı acaba ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drosophila, 28.04.2018 - 15:08 yazdı:

Görsel anlamda çok güzel canlılar fakat kendi kanaatimce başlangıç seviyesinde olduklarını düşünmüyorum. :) 

açıkçası nemi sağlamak dışında pek bir sıkıntı yaratacağını sanmam bide  fiyatları biraz yüksek galiba ama yinede başlangıç seviyesine uygun denemez hem teraryum temizliği vb. şeyleri de unutmamak lazım ama gerçekten müthiş ötesi canlılar canlı yemsiz grub pie gibi böcekli mamalarla beslenebilirler mi acaba yada kurutulmuş böceklerle benim böcek fobim varda biraz yakında crested almayı düşünüyorum ama buda hayalimdeki canlılardan birisi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Canlı başlangıç seviyesi için uygun değil ve bulunamıyor denecek kadar nadir. Olanların da doğadan yakalanmış olma riski yüksek olduğu için canlının yaşaması da şansa bağlı biraz. Seçim konusunda halen daha kararsız iseniz bu video fikir edinme konusunda yardımcı olabilir. Hobinin öncelikli amacı canlının sağlığı olduğu için deneyim isteyen türleri almaya kalkışırken çok özgüvenli olmamak gerektiğini düşünüyorum ben.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Canlı başlangıç seviyesi için uygun değil ve bulunamıyor denecek kadar nadir. Olanların da doğadan yakalanmış olma riski yüksek olduğu için canlının yaşaması da şansa bağlı biraz. Seçim konusunda halen daha kararsız iseniz bu video fikir edinme konusunda yardımcı olabilir. Hobinin öncelikli amacı canlının sağlığı olduğu için deneyim isteyen türleri almaya kalkışırken çok özgüvenli olmamak gerektiğini düşünüyorum ben.

yanlis anlamayin zaten baya bi arastirma yaptim ve bu canliyi deneyimim olmadan almayi kesinlikle dusunmem ben crested la baslicam kararimi verdim zaten sadece belki ilerlerde edinebilirsem(deneyimim oldugunda) diye sordum canli yemi falan

SM-J510FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.