Jump to content
exotic med

Mantis(Theopropus Elegans Mantisi) Kutu Açılımı

Recommended Posts

merhabalar ben bu mantisi önceden aldım ama videoyu paylaşmak şimdi aklıma geliyor hatta adult almştım ömürleri çok kötü o yüzden çoktan öldü :( beslemesi ve bakması çok zevkli canlılar tek sıkıntıları ömürleri 

video:

LuCifeR, 9 saat önce yazdı:

Ömürleri çok kötüden kastınız kısa sanırım ?

evet yanlış yazmışım

O yüzden genelde Nymph olarak almak en iyisi oluyor. En azından ömrünün tamamını sizinle geçirmiş oluyor.

10 ay

ben bunu ilk defa duydum gerçekten çok kısaymış çok güzel canlılar aslında ama cidden ömür sıkıntı

CyBeRr, 9 saat önce yazdı:

O yüzden genelde Nymph olarak almak en iyisi oluyor. En azından ömrünün tamamını sizinle geçirmiş oluyor.

nymph yavru demekmi yani tarantulada sling gibi bir şey

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By exotic med
      özkan abiden aldığım pacmanfrogum geldi buradan tekrardan @Erebos a teşekkür ederim  

• By exotic med
      özkan abiden aldığım pacman frogum geldi  buradan tekrardan özkan abiye @Erebos a teşekkür ederim 

• By exotic med
      özkan abiden aldığım pacman frogum geldi  buradan @Erebos a tekrardan teşekkürler 

• By exotic med
      merhabalar ben burada Theopropus elegans mantis bakımını anlatıyorum ama çoğu mantis bakımı aynı 

yaşam alanı:yaşam alanı konusunda çok fazla yer istemezler ama havalandırma önemlidir o yüzden delik yerine sineklik kullanmak daha önemlidir mantis in büyüklüğüne göre değişir Theopropus elegans mantisi büyük bir kavanozun içinde kapak yerine sineklik olarak bakılabilir

yem ve su ihtiyacı:yem un kurdu tartara vs çeşitli yemler verilebilir ama her gün yerine 3 günde bir 2-3 tane verilebilir su ihtiyacı bukalemunlar gibi fıs fıs la ama bitkiye gerek yok camdan içebilir

cinsiyet ayrımını ve üretimini bilmiyorum ve yanlış bilgi vermek istemem sadece bakmak isteyenler varsa buradan okuyabilir
      buda benimki

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.