Jump to content
frankeystayn

Çanakkalede Bir Ziraat Mühendisliği Öğrencisi

Önerilen İletiler

İsmim Ekin Çanakkale 18 Mart Üniversitesi'nde Ziraat Mühendisliği okumaktayım olurda hemşerimi böyle bir platformda bulmam çok zor :)ama Tunceliliyim. Küçüklüğümden beri örümceklere ve yılanlara ilgim vardı. İki yıl önce Türkiye'de bu canlıların satışının olduğunu farkettim ve bir sene boyunca bakımları hakkında çeşitli kaynaklardan araştırma yaptım. Sonra ki sene de ilk tarantulam olan B. Hamorii yi Sercan Abi'den aldım(fireman) ilk tarantulamdan iki ay sonra Enes Abi' den Euathlus Pulcherrimaklaasi Blue aldım ve 1 yıldır bakıyorum. İki gün önce de renklerinin uyumuna bayıldığım B. Albiceps aldım. Umarım gelecek yılda bir adet Corn veya Milk snake almayı hedefliyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aramıza hoş geldiniz. Ben doğulu gördüm mü hemşerim derim :) Ben de Şanlıurfalıyım. Ayrıca Ziraat Mühendisliği deyince de dikkatimi çekti. Ben de Ziraat Yüksek Mühendisiyim. Ziraat konusunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Lisansım Tarım Makinaları, Yüksek Lisansım Tarla Bitkileri. Siz hangi bölümdesiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sekizli, 9 dakika önce yazdı:

Aramıza hoş geldiniz. Ben doğulu gördüm mü hemşerim derim :) Ben de Şanlıurfalıyım. Ayrıca Ziraat Mühendisliği deyince de dikkatimi çekti. Ben de Ziraat Yüksek Mühendisiyim. Ziraat konusunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Lisansım Tarım Makinaları, Yüksek Lisansım Tarla Bitkileri. Siz hangi bölümdesiniz ?

Ben bahçe bitkilerinde okuyorum. Bu sene ikinci sınıfa geçicem. Eğer sorum olursa derslerle ilgili sorarım çok sağ olun :) Benim en yakın arkadaşım da Şanlıurfalı bana çiğ köfte yoğurtmuştu doğum gününde baya meşakatli bir işmiş :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bahçe Bitkileri güzel bir bölüm. Biraz zordur. Ezber çok oluyor.

Çiğ köfteyi çok kişiye yoğuracaksanız gerçekten zor, hele birde sıcak havalarda adamı iyi terletir :) Az kişi için yapılacaksa yoğurması kolay oluyor. Şimdi evlerde de çiğ köfte yoğurma makinası oluyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CyBeRr, 9 saat önce yazdı:

Merhaba hoşgeldiniz foruma :) Hemşeri sayılırız ben de Çanakkaleliyim 😊🙏🏻

Biliyorum abi. Zaten Sezai Abi ile spor salonunda 3-4 kez karşılaştım konuştum. 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.