Jump to content
Ceronimo

Geckomun Sindirimi

Önerilen İletiler

Merhaba dün 4 aylık geckoma 3 adet falan tartara verdim bu sabah baktığımda dışkıda tam olarak sindirilmemiş olduğunu gördüm ya da bana öyle geldi bilmiyorum. Bakarsanız sevinirim. Ayrıca geckom sürekli saksının üzerine çıkıyor ve orda bekliyo bunun sebebi ne olabilir (fotoğraf dışkının fotoğrafıdır)9a0671c8d41ecc0a293a943140b271bb.jpg

VIA_S10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ceronimo, Bir saat önce yazdı:

Merhaba dün 4 aylık geckoma 3 adet falan tartara verdim bu sabah baktığımda dışkıda tam olarak sindirilmemiş olduğunu gördüm ya da bana öyle geldi bilmiyorum. Bakarsanız sevinirim. Ayrıca geckom sürekli saksının üzerine çıkıyor ve orda bekliyo bunun sebebi ne olabilir (fotoğraf dışkının fotoğrafıdır)9a0671c8d41ecc0a293a943140b271bb.jpg

Dışkıda pek bir sıkıntı yok gibi duruyor eğer ortam ısı (sıcak taraf için) 28°c ile 32°c arasinda ise problem olmaz. Saksını üzerine çıkması ise tabanın fazla sıcak olmasından dolayıdır ölçmenizi tavsiye ederim serin tarafında ısınmış olmasından dolayıdı çıkıyordur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dışkıda pek bir sıkıntı yok gibi duruyor eğer ortam ısı (sıcak taraf için) 28°c ile 32°c arasinda ise problem olmaz. Saksını üzerine çıkması ise tabanın fazla sıcak olmasından dolayıdır ölçmenizi tavsiye ederim serin tarafında ısınmış olmasından dolayıdı çıkıyordur.
Saksının üzerine ilk aldığım zamandan beri çıkıyor ki ısıtıcı ped zaten dün geldi bşr hafta falan ıstıcısız durdu o zamanda çıkıyordu. Sıcaklık ölçümü için illa internetten özel termometre mi almam lazım yoksa normal bi termometreylede olurmu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ceronimo, 3 saat önce yazdı:

Saksının üzerine ilk aldığım zamandan beri çıkıyor ki ısıtıcı ped zaten dün geldi bşr hafta falan ıstıcısız durdu o zamanda çıkıyordu. Sıcaklık ölçümü için illa internetten özel termometre mi almam lazım yoksa normal bi termometreylede olurmu

Isitici pad takili degilken bulundugu odanın isisina bakmanizi tavsiye ederim, belki yeterli hava sirkülasyonu olmadığı için çıkıyor olma ihtimali de var, eğer bunların hepsini sagladiysaniz seviyor olabilir orayı, ağaç türü olmasalar bile tirmanmayı severler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.