Jump to content
CyBeRr

2.2.11 Crested Gecko Üretimim

Önerilen İletiler

Hayırlı olsun... Kaan, son fotoğraflarında bebelerle olan ilişkilerinde Batu arkadasimizinkine varan bir kayış gozlemliyorum sebebini cozemesem de  :laugh:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Son iki yavru nedense öyle agresif çıktılar yumurtadan lanet olsun nasıl bir Dünya'ya geldim diyerekten herhalde zaten Batu nun crestedları da eğitime alacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yumurtaları bu sefer biraz düşük ısılarda kuluçka ediyorum. O yüzden bu sezon yeni yumurtalardan çıkan yavru henüz yok.

Ama bir süre sonra yumurtalar ve yavrular doluşmaya başlayacak umarım  :kurb:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Maşallah harikalar, ortadaki yoğun turuncu olan favorim oldu. Bende bicolor olan düz varyeteler olduğu için tam bilemiyorum, bunlar pinstripe mı acaba yoksa harlequin mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tiger x Tiger

0803eceddcf43ae88c447fef26f1b283.jpg

fda9e7004a3c0cad4b6cd5e4cbf11915.jpg

Bir süre kısa bir ara verdik :) Bu sırada yeni evlerine giden leopardlar da oldu. Burdan hepsine uzun ömürler diliyorum. Yumurtalara da devam edecek olursak bu sene beni diğer heyecanlandıran yavrular ise Tiger olanlar. Bugün bu 2 ufaklık da yumurtadan firar etmişler. Diğer yavrular ile ilgili heyecanımı da arttırdılar. Beklemedeyiz :laugh:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pinstripe x Pinstripe

5a8d5b3160072e943feca73232bec0a8.jpg

Hayat devam ediyor ve yumurtalar da yerinde durmuyor Bugün çıkan 2 firarimiz daha var.

Bu ufaklık da güzel ama nedense benim gözüm diğerinde kaldı :) Ayrıyetten inkübatörde daha önce yavru almadığım bir türün de yumurtası var 3 adet onlar da güzel tatlı bir sürpriz yapabilir bize. Tahmin eden var mı o yumurtaların hangi tür olduğunu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi bu yavruları sahiplendirecek misin yoksa sende mi kalacak ? Şu teni kara olup pinstripe'daki gibi üst vücudu turuncu olanlara bayılıyorum. Son hazırlıkları bitirip alıcam bir tane. 😏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Exion, 50 dakika önce yazdı:

Abi bu yavruları sahiplendirecek misin yoksa sende mi kalacak ? Şu teni kara olup pinstripe'daki gibi üst vücudu turuncu olanlara bayılıyorum. Son hazırlıkları bitirip alıcam bir tane. 😏

Tabiki satılacaktır ama bu konu sadece yavrularla ilgili. Lütfen konudan uzaklaşmadan yorum yapalım. Bu arada tiger x tiger yavruları gerçekten güzel duruyorlar acaba büyüyünce nasıl olacaklar şimdiden merak ettim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tabiki satılacaktır ama bu konu sadece yavrularla ilgili. Lütfen konudan uzaklaşmadan yorum yapalım. Bu arada tiger x tiger yavruları gerçekten güzel duruyorlar acaba büyüyünce nasıl olacaklar şimdiden merak ettim

Yok be öylesine dedim çok güzel geldi de :)
Bu arada tiger cidden çok ilginç büyüyünce çok güzel olacak gibi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.