Jump to content

Önerilen İletiler

2 hours ago, Khan said:

ağırlık farkı yoksa aralarında olabilir

Peki ne kadar sure sonra ayirmaliyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
leopards, 7 saat önce yazdı:

Peki ne kadar sure sonra ayirmaliyim?

Eyer ikiside erkekse yada birsekilde ufakca farkediliyosa cok acil deilse tutma ama büyük olan 6 aylik olana kadar olabilir biri diși biri erkekse yada hani nasıl kuluckalandigini biliyorsan yine ayır yüksek ihtimal olmaz bildigim ama belkide erkek olan büyük cikip ciflesip diyerini ölüme sürükleyebilir ama ikisiyde dișiyse yemegini takib edip durabilir sen diyer kabi hazirla bunlar en kötü ihtimal birlestirebilirsin ama mutlaka gözlenmle ama ben olsam birlestirmezdim ama hertürlü 1 yașından sonra ayır öyle daha dûzgün yemek takibi yaparsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ayrı bakmak her zaman daha iyidir. Çok büyük tek alandansa 2 tane küçük alan yavru gecko bakımı için daha iyi olacaktır.

Burda herşeyden bahsettik yavru geckolar ile ilgili izleyebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: AnılEr
      Selamlar, Crested Geckolarımın terraryumu için "40x60 arka fon" , "orta - büyük Mangrove kökü vb." ürünler aramaktayım. Geri dönüş sağlarsanız sevinirim. 
    • Yazan: Rutheniu
      İnternetten araştırma yaparken yabancı forumlarda bu konuya denk geldim türkçe forumlarda bulamadım ☹️ o zaman biz başlatalım 😎 

-Forumdaki en yaşlı geckoyu arıyoruz , gecko sahipleri aşağıya buyursunlar efendim...
    • Yazan: Rutheniu
      Merhabalar ilk kez bir gecko besliycem gerekli her türlü araştırmayı yaptım crested veya gargoyle gecko satın almak istiyorum , uygun fiyata yavru tercihimdir ellerimle büyütmek isterim. Önceliğim gargoyle gecko ama nette hiçbir yerde bulamadım satabilicek olanlar yardımcı olabilir mi ?

• Yazan: yenihobici
      Leopard gecko icin teraryum hazirliyorum. Taban malzemesi olarak pecete kullanmak istemedim. Taban icin kullanabilecegim baska ne tur bir malzeme olabilir? Torf kullansam uygun olur mu? Torfu mikrodalgada kurutup kullanan birkac yabanci gordum. Bu iyi bir yontem midir? Ne tavsiye edersiniz?
      Lutfen Turkiyede bulabilecegim bir malzeme olsun.. 

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.