Jump to content
eraysenol123

Diablo Blanco

Önerilen İletiler

Merhabalar ben kafaya taktım Türkiye’de diablo blancoyu yaygınlaştıracağım acaba yurtdışına gittiğimde elimde kutuda getirsem uçakta bi sıkıntı olurmu geckolara basınca karşı nasıl bir direnç sergiler eğer dayanabilirse yurtdışından albino(kırmızı gözlü) bir tane alacağım çok kararlıyım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar ben kafaya taktım Türkiye’de diablo blancoyu yaygınlaştıracağım acaba yurtdışına gittiğimde elimde kutuda getirsem uçakta bi sıkıntı olurmu geckolara basınca karşı nasıl bir direnç sergiler eğer dayanabilirse yurtdışından albino(kırmızı gözlü) bir tane alacağım çok kararlıyım

Kulaktan dolma bilgilerle yorum yapılmazsa sevinirim malum pahalı bir tür

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1. kulaktan dolma bilgiler deyil 😁:

gümrükten geçerken bir çok sıkıntı ile karşılaşabilirsiniz çünkü buda bir canlı sonuçta sizden ayrıca gecko için para alabilirler veya gümrükten geçirmezler bu arada tecrübem var almanyadaki akrabalarımızdan ball piton alıcaktık ama gümrükten geçirmediler mağlesef

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Veya bildiğiniz bir satıcı varmı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Veya bildiğiniz bir satıcı varmı ?

Ha ayrıca gümrük çalışanlarıyla veya 1 yetkiliyle konuşabileceğim bir telefon veya yet biliyormusunuz yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay Cambaz, 9 saat önce yazdı:

Bavulun içine koyup kıyafetlerle üstünü kapat xrayden geçer. Bir adet geckoyu valizde görmeleri mümkün değil. 

Teknik olarak mı mümkün değil, üstün körü baktıkları için mi mümkün değil, açıklarsanız bizim gibi yurtdışından bavulunda sürüngen getirmeyi umut eden hobicileri sevindirmiş olursunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay Cambaz, 12 saat önce yazdı:

Bavulun içine koyup kıyafetlerle üstünü kapat xrayden geçer. Bir adet geckoyu valizde görmeleri mümkün değil. 

kemik yapısı bulunan butun canlılar xyde gozukur ustunu ıstedıgınız elbıseyle kapatsanızda, canlı bulunursa hem canlıya el konur hemde para cezası kesilir, şanslıysanız dava açılmaz, insanları yanlış yönlendirmeyelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.