Jump to content
Vatan Öcal

Dışarıdan Bulunan Mantis

Önerilen İletiler

2 gün önce dışarıdan çok güvenli olmayan bir yerden(öldürülebilecek bir yerden)Mantis buldum.Açık kahve renginde bir rengi var ve kanatları var.Uçtuğunu yada süzüldüğünü gördüm.Orta boy bir un kurdu verdim ama yemedi.Şuan stresli değil ancak ilk gün fazlaca strese girdi.Kuzenim ölebileceğini söyledi ancak şuan tepede rahat bir şekilde duruyor.Doğayı bırakmayı düşünüyorum.Sizce verdiğim bu karar doğrumu?Yada bırakmazsam nasıl beslerim veya bir sorunu olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vatan Öcal, 3 saat önce yazdı:

2 gün önce dışarıdan çok güvenli olmayan bir yerden(öldürülebilecek bir yerden)Mantis buldum.Açık kahve renginde bir rengi var ve kanatları var.Uçtuğunu yada süzüldüğünü gördüm.Orta boy bir un kurdu verdim ama yemedi.Şuan stresli değil ancak ilk gün fazlaca strese girdi.Kuzenim ölebileceğini söyledi ancak şuan tepede rahat bir şekilde duruyor.Doğayı bırakmayı düşünüyorum.Sizce verdiğim bu karar doğrumu?Yada bırakmazsam nasıl beslerim veya bir sorunu olur mu?

Doğada büyümüş bir hayvanî ev şartları altında beslemek zordur. Strese girerler yem yemezler doğaya bırakmak doğru bir karar olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vatan Öcal, 04.10.2018 - 12:08 yazdı:

Mantisi doğaya saldık

En iyisini yapmışsınız zaten ömrünün son anlarında. Çiftleşip görevini tamamlayıp ölecektir kanatlı mantisler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.