Jump to content
Sign in to follow this  
bbaldiran

Energy Cube Parrot Food (Pellet Yem)

Recommended Posts

Papaganlar icin pellet yemler buyuk onem tasir. Cunku yasami boyunca ihtiyac duyacagi tum gidalari, vitamin ve mineralleri bunyesinde barindirir. Malum ulkemizde genel kani daya cekirdegi baska birseye gerek yok zihniyetidir. Neyseki bunun dogru olmadiginin farkinda olan bir kitlede mevcut ve bu kisiler tamamen organik urunlerden uretilmis yerli bir pellet yem uretmisler bir kac kanatlilar konusunda uzman veteriner ve gida muhendisleriyle birlikte. Ben daha onceden ebay den siparis edip Harrison's marka pellet getirtiyordum Turkiyede bulamadigim icin ve inanilmaz pahaliya geliyordu. Aramizda papagan besleyen arkadaslara yardimci olur belki diye bu konuyu acma geregi duydum. Konu hakkinda daha detayli bilgi almak isteyenler urunun sitesine goz atabilirler. Ayrica telefonla aradiginiz zaman Kenan bey size urun hakkinda detaylica bilgi veriyor. Ilk basta bende urune supheli yaklastim yerli mali sonucta ne kadar iyi birsey yapabilirler diye ama aciklamalarindan cidden konuya ne kadar hakim oldugunu ve bu isi hakkiyla yaptigini anliyorsunuz.

http://energycube.papaganlar.com/

2c832067d0646ac62baa063b40f4086c.jpg

Paylaştığınız için teşekkürler.

Sırf şu güzelim büyük paketi görmek için alırım bunu. :) İngilizce de olunca sanki ithalmiş gibi duruyor, iyi iş çıkarmışlar.

Bu bölüm sadece sürüngen, amfibi, böcek ve eklembacaklı beslenmesiyle ilgili de olabilir ama emin değilim. Belki kuş bölümünde olması papağan sahiplerinin daha kolay görmelerini sağlar.

Aynen konuyu nereye acicagimi bende sasirdim :) uygun bir yere tasir heralde adminler. Ayrica yemin kutusundan yilanlar icin cok guzel magara oluyor disi agac veya tas gorunumunde stickerlarla kaplaninca tavsiye ederim :)