Jump to content
Okantyln

Bukalemun

Önerilen İletiler

Merhaba ben yeni katıldım ve bukalemun almak ıstiyorum Istanbulda oturuyorum bilgisi olan veya yardim olabilecek varsa sevinirim ayrica ben bu bukalemunu alirsam en ucuz kac tl ye teraryum alabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Okantyln, 3 saat önce yazdı:

Merhaba ben yeni katıldım ve bukalemun almak ıstiyorum Istanbulda oturuyorum bilgisi olan veya yardim olabilecek varsa sevinirim ayrica ben bu bukalemunu alirsam en ucuz kac tl ye teraryum alabilirim

Bakımı zor ve masraflıdır, bol bol araştırma tavsiye ederim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Okantyln, 7 saat önce yazdı:

Ya peki hic bildiginiz pet shop falan yok mu

Petshoplarda iguana dışında kertenkele türü bulamazsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Okantyln, 2 saat önce yazdı:

Excaliburpet sagol ama biraz bana gore pahali sahibinden.com a fln guvenebilir miyim peki

Güvenemezsin hemen hemen hepsi akdeniz bukalemunu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Okantyln, 5 saat önce yazdı:

Panter bukalemun olmasi sart degil zaten onu bulmak cok zor ama dedigim gibi 100x50x60 cm teraryum yeter mi bilemiyorum

Dostum sahibindene Güven me hepsi Akdeniz ve besleme akdeniz bukalemunu dogadan yakaliyorlar anladığım kadarıyla pek fazla bilgin yok arastir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exotic med, 29 dakika önce yazdı:

Dostum sahibindene Güven me hepsi Akdeniz ve besleme akdeniz bukalemunu dogadan yakaliyorlar anladığım kadarıyla pek fazla bilgin yok arastir 

Arastiriyorum sagolun yinede

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Facebooktan Berkay Ulu ya ulaşabilirsin. Yemen bukalemunu üretimini yapıyor. Yerli yavru ve güvenilir satıcı kendisiyle konuşup hangi dönem elinde yavru olabileceğini öğrenebilirsiniz. Forumun facebooktaki grubundan ulaşabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ooBoo, 27 dakika önce yazdı:

Facebooktan Berkay Ulu ya ulaşabilirsin. Yemen bukalemunu üretimini yapıyor. Yerli yavru ve güvenilir satıcı kendisiyle konuşup hangi dönem elinde yavru olabileceğini öğrenebilirsiniz. Forumun facebooktaki grubundan ulaşabilirsiniz.

Sagolun bakicam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ooBoo, 20.10.2018 - 17:34 yazdı:

Teşekkür ederim o ben oluyorum 😁  fakat yemen bukalemunu yeni yavruların çıkmasına daha var. 

tarihinde raven tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.