Jump to content
ALPHA

Unkurtlarım Kararıyor

Önerilen İletiler

herkese iyi hobiler arkadaşlar bu konu hakkında bir yerde daha konu görmüştüm araştırdım ama bulamadım bende bidaha açıyım dedim yataklığın içinden böyle siyah ölü un kurtları çıkıyor sizce neden yada ne yapmam gerekiyor

123.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hoca, 27 dakika önce yazdı:

Çok kalabalık bir koloni olabilir mi? İkiye bölmeyi deneyin. İki ayrı kapta besleyin. 

deniyeceğim ama sanki bu konuyu bir yerde duymuştum demiştim koduna orada sanki biri yataklıktan kaynaklandığını ve kurtların yandığını yazmıştı öyle birşey olabilirmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ALPHA, 34 dakika önce yazdı:

deniyeceğim ama sanki bu konuyu bir yerde duymuştum demiştim koduna orada sanki biri yataklıktan kaynaklandığını ve kurtların yandığını yazmıştı öyle birşey olabilirmi

öyle bir şey daha önce duymadım, bence olamaz :) koloni kalabalıksa ve iyi beslenemiyorlarsa böyle şeyler olabilir. Benim kurtlarda da arada böyle şeyler oluyor, büyük problem değil telaşlanmanıza gerek yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arowana heco, 46 dakika önce yazdı:

öyle bir şey daha önce duymadım, bence olamaz :) koloni kalabalıksa ve iyi beslenemiyorlarsa böyle şeyler olabilir. Benim kurtlarda da arada böyle şeyler oluyor, büyük problem değil telaşlanmanıza gerek yok. 

koloniyi ikiye bölmeyi deniyeceğim artık saolun yardım için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.