Jump to content
rootkeri

Referans Ile Ilan Bölümü

Önerilen İletiler

forum içinde referans ile görünürlüğü açılan bir ilan bölümü açılsa nasıl olur,daha önce alım-satım yapmış kişiler direk hak kazanır yeni üyeler de referans sistemiyle hak kazanır,böylece ilanların ifşalanmasının bi nebze önüne geçilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnılEr, 5 dakika önce yazdı:

Arkadaşın demek istediği benim anladığım kadarıyla, her üyede bir referans sistemi gibi belki moderatörler tarafından onaydan geçen kullanıcılar alım-satım ilanlarını görebilecek hale getirilebilir diye anladım ben ama emin değilim.

tamamiyle doğru🤙🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fikir güzel lakin Moderatör Moderatör onaylı olursa dolaylı yoldan Moderatörler ve forum sorumlu hale gelecek. Puanlama sisteminde de fake oyları ayıklamak gerekecek. Üzerinde biraz daha düşünülüp geliştirilebilir tabi 👍

• Like 1
  • Thanks 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raven, Şimdi yazdı:

Fikir güzel lakin Moderatör Moderatör onaylı olursa dolaylı yoldan Moderatörler ve forum sorumlu hale gelecek. Puanlama sisteminde de fake oyları ayıklamak gerekecek. Üzerinde biraz daha düşünülüp geliştirilebilir tabi 👍

Aynen daha önce alışveriş yapmış olsak da referans olamayacağımız insanlar olacak veya referanslarım nasıl olsa iyi diye belki insanlardan parayı toplayıp kaçacak sonradan niyetini belli edip. O yüzden biraz zor. Ancak eski sistem ilk atılan konuda yorum olarak yazabilir alıcılar, daha önce alışveriş yapıp sorun yaşadığı veya yaşamadığı kişileri.

• Like 2
  • Thanks 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raven, 6 dakika önce yazdı:

tabiki durumun zorluğunu anlıyorum,bunlarla uğraşmak günlük mesai gerektirebilir yeni gelenin hobici olduğunu kanıtla referansın hiç olmayacak biri çıksın gibi sadece şuana kadar onaylanmış hobicilerin ortalama 200 civarında olabileceğini ve en azından kendini garantiye almak isteyenler bu döngüde olabileceğini düşünmüştüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rootkeri, 11 saat önce yazdı:

tabiki durumun zorluğunu anlıyorum,bunlarla uğraşmak günlük mesai gerektirebilir yeni gelenin hobici olduğunu kanıtla referansın hiç olmayacak biri çıksın gibi sadece şuana kadar onaylanmış hobicilerin ortalama 200 civarında olabileceğini ve en azından kendini garantiye almak isteyenler bu döngüde olabileceğini düşünmüştüm

Bunlarla uğraşmaktan ziyade moderatorun onayladığı o güne kadar sorun cikartmamis bir satıcı insanları mağdur edebilir ve o zaman bu durumdan moderatör ve forum sorumlu tutulur, tam tersine forumda ilanlarda tüm bilgiler yazılması zorunlu hale getiriliyor ve üyeler elinden geldiğince gerçekten doğru satıcılara veya ilanlarına referans olarak yazdıkları sürece problem olacağını sanmıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.