Jump to content
candasorhan

F10 Nereden Bulabilirim ?

Recommended Posts

Selamlar herkese. 3 adet ball piton beslemekteyim fakat son gelen canlım bu sabah yolculuk aşamasında soğuk yemiş malesef... Şu an gayet iyi durumda, hareketli ve geziyor, gerekli müdahaleleri yaptım fakat muhtemelen hasta olacaktır. Hafif bir soğuktan bahsetmiyorum çünkü, paketi açtığımda kendini salmıştı ve hiç iyi durumda değildi, vicdan falan kalmadı sabah sabah. Bir daha da kendi bulunduğum şehir dışında başka bir şehirden canlı almamaya karar verdim.  Aldığım arkadaş gayet güzel paketlemişti fakat bu soğukta böyle birşeye kalkışmak tamamen benim sorumsuzluğum.  Gönderimde kullanılan ısıtıcılarda maksimum 6 saat dayanıyor. 

Önlem olarak şu aşamada f10 nereden bulabilirim acaba ? Önümüzdeki günlerde sıkıca takipte olacağım yem yemesini ve ağızdaki sıvı olayını. Hatta İstanbulda anakonda diye bir veteriner kliniği buldum, sürüngenler ile ilgileniyorlarmış. En kötü senaryoda antibiotik tedavisine başlanacak baytril yada muadili bir ilaç ile sanırım. Fakat bu takip sürecinde f10 kullanmak istiyorum. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim arkadaşlar. Sevgiler 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Çok geçmiş olsun. Aslında bu havalarda almamak lazım alınırsa da şube teslim ve uzun süreli heatpackler ile yollanması gerekli bence. Ve tabi strafor kutu da olmazsa olmaz.

f10sc için bende bakınıyorum. Ama o zamana kadar Taylan’ın açtığı konudaki vicks tedavisini uygulamaya başlayabilirsiniz.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaan bey çok teşekkür ederim tekrar tekrar, onu deneyeyim ozaman, çünkü amazondan baktım demin ama tahmini teslim süresi şubat ortası diyor f10 için. Ve standard shipping dışındada bir seçenek sunmuyor satan tek satıcıda malesef. Hemen konuyu inceleyip bakayım. Çok teşekkürler.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.


5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

×