Jump to content
ThetHaler

New Caledonian Giant Gecko (Rhacodactylus Leachianus)

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By GANEVİC
      ben bildiklerimden başliyim (hepsini yazmıyacam sizede kalsın)
      leopard gecko, gargoyle gecko, crested gecko, flying gecko, african fat tailed gecko, 
      new caledonian giant gecko
      devamı sizde
    • By Jonathan
      Evet arkadaşlar her şeyi sorduğumu biliyorum ama bulamadığım için yazıyorum. Sıcak havalarda  30 31 32 derece gibi ısıtıcı pedi kapatıyorum. Bu yanlış mı? Ve 35 36 38 gibi yüksek sıcaklıklarda ise buzlu su şişesi koyuyorum teraryuma ve teraryumun üstündeki sinekliğe. Sineklikten sular aşağu damlıyor ortamı 30 29 civarında tutyor. Yaptığım yöntem yanlış mı? Şişeleri koyup aynı zamanda ısıtıcı ped de mi açmalıyım yoksa ortam sıcaklığı 29 30 olduğu zaman ısıtıcıya gerek yok mu?
    • By Jonathan
      Evet arkadaşlar, Şuanki sıcaklarda teraryumum kapağı açık olmasına rağmen soğuk bölge 29.5 derece, sıcak taraf ise 
      ısıtıcı pedi kapattım ama 31 derece. Soğuk tarafı nasıl soğutabilirim. Pc fanı falan taksam işe yararmı? Kapıları açtım cereyan yapsın diye yapmıyorda
    • By fazli36samo
      9-10 aylık bir crested geckos var son 3 haftadır doğru düzgün yemek yemiyor.
      Ailemle yaşadığım için canlı yem veremiyorum meyve pürelerinin içine böcek tozu ve d3lü d3süz kalsiyum atarak "günlük" besliyorum. Ağırlığı 5.70 gram hareketlerinde vs. bir sorun yok ancak son günlerde hareket eden bazı nesnelere karşı ilgili iken kaba koyup hareket ettirdiğim veya bir çubuk yardımıyla yedirmeye çalıştığım yeme hiç bakmıyor. Bu zamana kadar hiç kaptan yediğini görmedim. Hep ya kabı hareket ettirdim ve o ısırıp yedi ya da çubukla yedirdim sebebi ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim

• By Jonathan
      Evet arkadaşlar leopard geckom su kabına dışkılıyor ne yapmalıyım?

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.