Jump to content
imam17

Yurtdışı

Önerilen İletiler

Üç aylık bir süredir amerikadayım ve kendime burdan bir kraliyet pitonu edindim.1 ay içinde kesin dönüş yapıcağım yılanımı yanımda getirme ihtimalim varmı.Varsa prosedürlerini bilenler yardımcı olabilirmi ? SAYGILARIMLA

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yardımcı olmak isterdim ama maalesef bir bilgim yok tek bildiğim ısıtıcı malzemeler var uzun süreli taşımalar için onun dışında pek bir bilgim yok ayrıca oralarda çok değişik türler olsa gerek eğer taşıma işinin hallederseniz bir göz atmanızı tavsiye ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yasal olarak anca gerekli belgeleri edinirseniz mümkün, bunun için aldığınız yere danışabilirsiniz. Onun dışındaki tek seçenek kaçak olarak getirebilirsiniz bavulda bir sorun olmaz tabii açılmadığı sürece.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Türkiye'den izin alabileceğini sanmıyorum. Ancak hayvanat bahçeleri bu tarz hayvanları yasal olarak getirtebiliyor diye biliyorum.
Tam prosedürü bilmiyorum ama oldu da izin alabildin; cities belgesi, her iki ulkedende izin vs çok maliyetli olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.