Jump to content
CyBeRr

Ey Reptula Forum Ahalisi!

Önerilen İletiler

Ee napıyosunuz ya yaşıyor musunuz :)

Biraz sohbet muhabbet edelim. Aramıza nerden katılıyorsunuz hangi canlıları besliyorsunuz veya hangi canlıları beslemek istiyorsunuz biraz anlatın bakalım. Foruma ne sıklıkla geliyorsunuz, aktifliğe göre çeşitli yarışma ve çekilişler yapabilirim gösterin kendinizi. Gizli gizli takip etmek yok öyle :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Malum site soğuk kanlı canlılarla ilgili olunca üyelerimiz de kış modunda her eve uvb şart😅yarışmaya İzmir'den katılıyorum, guncel olarak 1 adet 4 yaşında Mısır yılanım var. Bir B.Dragon ailesi ve burma pitonu en yakın zamanda beslemek istediğim canlılar arasında yer almakta. Forumdaki bu kış uykusu modunu bozmak için farklı proje ve aktiviteler yapılması iyi olur derim. Bireysel olarak yerli üretim konularının sıkı takipcisiyim ortalama gunde 3 kez girer bakarım acaba var mi yeni üretim veya kuluçka çıkışı diye. kendi sürüngen üretimimi yapacağım güne kadar gizli takipçi olmaya devam edecegim ne yazik ki😉

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Talep olursa ufak çaplı yarışmalar düzenlenme düşüncesi mevcut sanırsam, ne diyorsunuz arkadaşlar bir reptula fotoğraf yarışması gelsin mi? :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzmir’den katılıyorum. Bayadır hayvanlarla haşır neşir olmama rağmen bu güzel canlılar çok dilkatimi çekiyor. Bir Brachypelma Albapilasum ve 3 tane Afrika Dev Salyangozum var. Leopard gecko beslemiştim zamanında... bu aralar istediğim corn snake veya tekrar bir leopard gecko... her ikisi de muhteşem canlılar. Sık sık uğruyorum buralara 😄. Herkese iyi hobiler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba ben Ahmet İstanbulda yaşıyorum. Aktif olarak günde 4-5 kez foruma bakarak konuları didikliyorum yılanlara bu ara merak sardım ama acele etmeyi düşünmüyorum😀. Beslediğim canlılar;

Caribena versicolor

Brachypelma vagans

P. Murinus

Brachypelma hamorii 

Şimdilik bu kadar 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben Bünyamin, Konyada üniversite son sınıf öğrencisiyim, 3 tane crested, 4 tane leopard gecko ve 3 tane archachatina marginata salyangozu besliyorum, ilerde capuchin maymun beslemeyi düşünüyorum 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamlar herkese,

Ben Murat, İzmir Karşıyaka'da yaşıyorum. 

Reptula'ya günde en az 2-3 kez girip yeni başlıklara göz atıyorum. 

Biri B.Vagans diğeri B.Hamorii olmak üzere iki tane tarantulam var. 

Herkese iyi forumlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CyBeRr, 5 saat önce yazdı:

Ee napıyosunuz ya yaşıyor musunuz :)

Biraz sohbet muhabbet edelim. Aramıza nerden katılıyorsunuz hangi canlıları besliyorsunuz veya hangi canlıları beslemek istiyorsunuz biraz anlatın bakalım. Foruma ne sıklıkla geliyorsunuz, aktifliğe göre çeşitli yarışma ve çekilişler yapabilirim gösterin kendinizi. Gizli gizli takip etmek yok öyle :) 

Selamlar abi. Foruma yeni katıldım. Antalya'da yaşıyorum ve bir gecko almayi düşünüyorum. Hangisi daha mantıklı olur? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
designedbyMPG, 5 saat önce yazdı:

Selamlar abi. Foruma yeni katıldım. Antalya'da yaşıyorum ve bir gecko almayi düşünüyorum. Hangisi daha mantıklı olur? 

Son attıkları videoyu izlemeni tavsiye ederim, buraya bırakıyorum... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bur-ki, 10 saat önce yazdı:

Malum site soğuk kanlı canlılarla ilgili olunca üyelerimiz de kış modunda her eve uvb şart😅yarışmaya İzmir'den katılıyorum, guncel olarak 1 adet 4 yaşında Mısır yılanım var. Bir B.Dragon ailesi ve burma pitonu en yakın zamanda beslemek istediğim canlılar arasında yer almakta. Forumdaki bu kış uykusu modunu bozmak için farklı proje ve aktiviteler yapılması iyi olur derim. Bireysel olarak yerli üretim konularının sıkı takipcisiyim ortalama gunde 3 kez girer bakarım acaba var mi yeni üretim veya kuluçka çıkışı diye. kendi sürüngen üretimimi yapacağım güne kadar gizli takipçi olmaya devam edecegim ne yazik ki😉

İşte artık bahar geliyor diyorum o yüzden uyansak yavaştan :D Gizli olarak kalacağına arada yılanın fotoğraflarını paylaşabilirsin mesela :) Herkes gizli de olur ise kim paylaşacak o gönderileri :D 

AnılEr, 10 saat önce yazdı:

Selamlar, Anıl ben. Ankara' lıyım ama Aydında üniversite son sınıf öğrencisiyim. 1 tane almayı düşünerek başladığım Crested gecko maceramda 3. canlıdayım yaza inşallah üretmeyi hedefliyorum bakalım hayırlısı :D Satanic leaf tailed gecko beslemek isterim bir gün :D Herkese iyi hobiler dilerim.

Satanic leaf kim beslemek istemez ki :D 

fireman, 10 saat önce yazdı:

Çinden katılıyorum agzim sulandı bu leziz şeyleri görünce . emoji39.png

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yemesen bari abi :D:D:D 

tommy06, 10 saat önce yazdı:

Talep olursa ufak çaplı yarışmalar düzenlenme düşüncesi mevcut sanırsam, ne diyorsunuz arkadaşlar bir reptula fotoğraf yarışması gelsin mi? :D

:D Talebi göremedik bakalım henüz :) 

cimrirakun, 10 saat önce yazdı:

İzmir’den katılıyorum. Bayadır hayvanlarla haşır neşir olmama rağmen bu güzel canlılar çok dilkatimi çekiyor. Bir Brachypelma Albapilasum ve 3 tane Afrika Dev Salyangozum var. Leopard gecko beslemiştim zamanında... bu aralar istediğim corn snake veya tekrar bir leopard gecko... her ikisi de muhteşem canlılar. Sık sık uğruyorum buralara 😄. Herkese iyi hobiler

Paylaşımları bekliyoruz o halde :) 

asistan44, 9 saat önce yazdı:

Merhaba ben Ahmet İstanbulda yaşıyorum. Aktif olarak günde 4-5 kez foruma bakarak konuları didikliyorum yılanlara bu ara merak sardım ama acele etmeyi düşünmüyorum😀. Beslediğim canlılar;

Caribena versicolor

Brachypelma vagans

P. Murinus

Brachypelma hamorii 

Şimdilik bu kadar 😀

Hayırlısı olsun şimdiden virüs damarlara girmiş :) 

Bino007, 8 saat önce yazdı:

Ben Bünyamin, Konyada üniversite son sınıf öğrencisiyim, 3 tane crested, 4 tane leopard gecko ve 3 tane archachatina marginata salyangozu besliyorum, ilerde capuchin maymun beslemeyi düşünüyorum 😀

:D 

seamansoul, 7 saat önce yazdı:

Selamlar herkese,

Ben Murat, İzmir Karşıyaka'da yaşıyorum. 

Reptula'ya günde en az 2-3 kez girip yeni başlıklara göz atıyorum. 

Biri B.Vagans diğeri B.Hamorii olmak üzere iki tane tarantulam var. 

Herkese iyi forumlar. 

Selamlar :) 

designedbyMPG, 5 saat önce yazdı:

Hoşgeldiniz aramıza. YouTube de baya video çektik bununla ilgili. Ve Forumda da oldukça konu mevcut onları takip edip kendin karar verebilirsin :) 

cimrirakun, 11 dakika önce yazdı:

Son attıkları videoyu izlemeni tavsiye ederim, buraya bırakıyorum... 

🙌

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhaba ankaradan katılıyorum 

sağolsun türkiyede böyle insanlar var böyle forumları ve egzotik canlı besleyenleri 

görünce hem seviniyorum hemde gururlanıyorum hepimizin adına🤗

bu arada 3 leo besliyorum ve üretmeye çabalıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selam arkadaşlar :)  bende ankaradan katıldım. Crested gecko, leopard gecko ve yemen bukalemunu besliyorum. Dragonlarımı forumdan bir arkadaşımıza sahiplendirdim. Yakın zamanda erkek bir yemen bukalemunu almayı düşünüyorum :)  Forum satış ilanları dışında canlansa çok güzel olcak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selam arkadaşlar. Adana'dan Ahmet ben 😊 hali hazırda 1.0 Ball python (Fire het DG) beslemekteyim. Foruma fırsat buldukça gün içerisinde min 3-4 kez bakınıyorum. Hobiye yılan ile giriş yaptım muhtemelen yılan türleri ile devam edip aileyi genişleticem. Sezon başladığında aileye bir dişi ball, boa ve burma piton dahil etmeyi düşünüyorum GTP hayali de gerçekleşebilir mali duruma göre  😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İstanbul 

Hobiyle ilgili:

9 adet L. Gecko

3 adet G. İheringi

2 adet G. Pulchra

2 adet P. Metallica

1 adet SP Hati Hati

Uzaktan ilgili:

7 adet Peru Altum 

1 adet Deniz akvaryumu (mercanlar ve kupang damsel)

Çok sayıda L144

Hiç alakasız:

1 adet B. Shorthair

1 adet G. Shepherd

• Like 3
  • Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokmen73, 17 dakika önce yazdı:

İstanbul 

Hobiyle ilgili:

9 adet L. Gecko

3 adet G. İheringi

2 adet G. Pulchra

2 adet P. Metallica

1 adet SP Hati Hati

Uzaktan ilgili:

7 adet Peru Altum 

1 adet Deniz akvaryumu (mercanlar ve kupang damsel)

Çok sayıda L144

Hiç alakasız:

1 adet B. Shorthair

1 adet G. Shepherd

Deniz akvaryumuyla ilgili konu açsanız keşke 👽

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İstanbul'da yaşıyorum. 1 crested gecko, 1 kırmızı yanaklı su kaplumbağası, 4 japon balığı ve 4 kedi besliyorum. Panter bukalemun, satanic leaf tailed gecko, electric blue day gecko, amazon milk frog ve blue jean (stawberry) poison dart frog en çok beslemek istediğim canlılar :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokmen73, 2 saat önce yazdı:

Öyle bir bölüm var:

https://reptula.com/forum/588-tuzlu-su/

Tuzlu su akvaryumlarında kayıplar fazla olduğu ve çok fazla uğraş gerektiği için ben ilgimi kaybettim. 125 lt lik bir tankla devam ediyorum.

Evet bölüm mevcut ama pasif. Bende nano deniz akvaryumu kurmustum her sry cok guzelken bi anda kayiplar yasadim ve biraktim. Sizin akvaryumunuzu merak ettim. Bu ara cok dusunuyorum tekrar ufak soft bisey kursam mi diye. Belki sizden gaza gelirim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Istanbuldan katılıyorum, üniversite öğrencisiyim hobiyle ilgili 2 L.Gecko 1 L.parahybana 1 archacatina marginata salyangozu ve panda mice besliyorum, ileride savannah monitör ise sanırım hobideki hayalim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamlar. Editörlerin, moderatörleri sollamasından sonra çeviri ve yazı konusunda daha çok katkı sağlamayı planlıyorum. Diego ( Savannah monitor) ve bir takım sürüngen ve eklembacaklı arkadaşlarla yolumuza devam ediyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben Deniz, foruma günde birkaç kez giriyorum, yarışma uzun zamandır olmuyordu güzel olur :). Şuanlık Leopard Gecko ve Budgetts frog besliyorum, daha önce farklı canlılarda beslemiştim ilerleyen zamanlarda da inş boa alıcam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.