Jump to content
CyBeRr

Ey Reptula Forum Ahalisi!

Recommended Posts

Madem maksat forumu canlandırmak:

Gökmen (46) İstanbul 

- L.Gecko 10 adet(SHTCTB/ Blood Cross/ Hypo/ SHTCT/ Bell Albino/ Mack Snow vs vs

- Tarantula 9 adet (2 P. Metallica/ 3 G.İheringi/ 2 G. Pulchra/ 1 A. Geniculata/ 1 L. Sp. Hati Hati 

- + Kedi/Köpek/Discus/L144/Beta/NonoDenizAkvym vs vs... 

Hemen hemen her gün giriyorum.

• Like 1

onurt15, 11 saat önce yazdı:

Hala yeterli heyecan yok bence eskiden yatmadan önce girip sabahı ederdim  😄

Ahhh be fenaymış o zamanlar ben çok yeniyim daha 😅

Bu arada ben hiç yazmamışım Ankaradan katıldım. Bir corn beslemiştim şu an da red tail boa besliyorum.😊 Daha bebek, miniciiiik falan. Ya geçenlerde bir olay geldi başıma. Arkadaşlarımın çoğu biliyor yılanım olduğunu. Tabi burada rahatım neredeyse forumda ki herkes en az bir kez saçma sapan "Aaaaa bizim de var kanka yılanımız" diyen ve ya "Boynuma,boynuna doluyomusun?" hatta ve hatta "Kızdırmayın salar kobrayı" gibisinden soğuk espiri diyebileceğimiz ama aslında espiri de sayılmayacak şeylere maruz kalıyoruzdur. Her neyse bir kadın eleman geldi "Senin yılanın varmış" dedi. Ben de şaşırdım böyle mi muhabbet ediliyor artık diye "Evet" dedim. Sonra durdu beş saniye falan yüzü değişti "Iyyyyy, bilseydim arkadaş bile olmazdım" dedi ve döndü gitti. Tabi o arada benim yüzüm değişti nooooluyor lan diye.😒 ilişkimiz de orada sonlandı zaten. Böyle saçma sapan şeyler de yaşayan vardır bi anlatı da bir linç mekanizması falan geliştirelim aramızda. 🙄

• Like 1
  • Haha 1

Merhabalar Mersinin/Anamur ilçesinden katılıyorum 18 yasındayım sınav öğrencisiyim kafa dağıtmak amaçlı bakıyorum canlılara 

CANLILARIM:

-Leopard gecko (1)

-Crested gecko (1)

-Camponotus Sanctus (2) biri 35 karıncalı diğeri yumurtalı 

-bitkili karides akvaryumum var 

-sultan papağanlarımda var(2)

günde 3 4 defa giriyorum orcunmete arkadasın dediği gibi beslediğim canlıları duyunca dışardan biraz garip karşılanıyorum :):) 

Merhaba Ben Batuhan Lise 2 Öğrencisiyim

Canlılara Bakarsak

-Crested Gecko

-Lepistes Akvaryumu

-Muhabbet Kuşu

Daha Önce De 

-Cichlid Akvaryumu

-Civciv

Çok Yakın Zamanda Da Bir Betta Alıcam

Bir De Corn Snake Almak İstiyorum Fakat Ona Aile Tarafından Henüz İzin Çıkmadı(--_--)