Jump to content
Shaco

Crested Gecko Sahiplenmeyi Düşünüyorum. İşte Kafamdakiler

Önerilen İletiler

3 hours ago, Crested said:

Tartaralar Kapsül İle Doğurdukları İçin Bir Dişi Kaçırırsam,Dişiyi Geri Alsam Bile Kapsül Bırakıp Bir Kaç Hafta Sonra Uyandığımda Evi Böceklerin Kaplamasından Korkuyorum.

Sizin ufaklığın yiyeceği yem boyu 1 hatta en fazla 1.5 cm olacağından doğurma boyuna gelmeden yem olacaktır. Alacağınız böcek sayısını 1-2 hafta bitireceğiniz şekilde sipariş verirseniz sorun yaşamazsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tamam O Halde Kafamdaki Neredeyse Her Soru Gitti Fakat Geckoyu Nerden Bulabilirim,Sürüngen Pazarındakilerden Almayı Düşündüm Ama Sadece 3 İlan Var Başka Nereden Alabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Crested, 18 dakika önce yazdı:

Tamam O Halde Kafamdaki Neredeyse Her Soru Gitti Fakat Geckoyu Nerden Bulabilirim,Sürüngen Pazarındakilerden Almayı Düşündüm Ama Sadece 3 İlan Var Başka Nereden Alabilirim

Bir De Güvenilirlik Olayı Var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bir De Güvenilirlik Olayı Var
yavruların çıkışına az kaldı zamanı gelince heryerde bulabilirsiniz güvenilirliği referanslar bölümünden öğrenebilirsiniz Kaan abi çoğu kişinin alışveriş yaptığı güvenilir bir kisidir

SM-J510FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ToKayDostu, 2 saat önce yazdı:

yavruların çıkışına az kaldı zamanı gelince heryerde bulabilirsiniz güvenilirliği referanslar bölümünden öğrenebilirsiniz Kaan abi çoğu kişinin alışveriş yaptığı güvenilir bir kisidir

Peki,Crested Geckolar Kargoyla Gelebilir Mi Çünkü  Yüzyüze Görüşmeye Pek İmkanım Olmayabilir De

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ToKayDostu, 10.04.2019 - 17:23 yazdı:

azdan kastın ne kadar süre?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yaza doğru çıkar herhalde zamanını pek bilmiyorum üretenlere sorabilirsiniz kis sonunda çiftleşmeler oluyor kuluçkalama ortalama 90 gün sürüyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yaza doğru çıkar herhalde zamanını pek bilmiyorum üretenlere sorabilirsiniz kis sonunda çiftleşmeler oluyor kuluçkalama ortalama 90 gün sürüyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ToKayDostu, 49 dakika önce yazdı:

Tamamdır. Son Bir Sorum Var. Ben Tereryum İçin Saklama Kabı Kullanacağım Dolayısıyla Sadece Yukarıdan Açılıcak Çok Sorun Çıkartır Mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İçeriğiniz yönetim tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.

Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Copyright © 2013 Reptula.com Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@reptula.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.